RAPORT

DEBATA W PARLAMENCIE EUROPEJSKIM PO WYROKU TK

Podkarpacie. Kierowca bmw próbował rozjechać ludzi na chodniku

Policja zajmuje się sprawą (fot. Shutterstock/Piotr Grzempowski)
Policja zajmuje się sprawą (fot. Shutterstock/Piotr Grzempowski)

W Radymnie na Podkarpaciu kierujący bmw próbował rozjechać ludzi. Policjanci ustalili już tożsamość właściciela samochodu i sprawdzają, kto kierował pojazdem.

Pijanego dziennikarza oko.press broni redaktor z Newsweeka. „Jeżeli to nie miało związku z pracą...”

Pijany dziennikarz oko.press próbował prowadzić samochód. Mężczyznę zatrzymali policjanci. Redakcja zapowiada wyciągnięcie konsekwencji. „Ale...

zobacz więcej

Do tego zdarzenia doszło w niedzielę około godziny 3 nad ranem, w okolicy zbiornika wodnego Zek w Radymnie pod Jarosławiem.

– Policjanci otrzymali zgłoszenie, że kierujący białym bmw potrącił pieszego. Na miejsce udał się patrol policji, który nie zastał tam nikogo – relacjonuje w rozmowie z portalem tvp.info Anna Długosz z policji w Jarosławiu.

Podczas patrolowania miasta policjanci na jednym z parkingów zauważyli białe bmw. Zabezpieczyli pojazd i ustalili jego właściciela. Jak wskazuje Długosz, obecnie trwają czynności zmierzające do ustalenia tego, kto faktycznie kierował pojazdem.

Na nagraniu udostępnionym przez Polsat News widać, jak kierowca bmw próbuje rozjechać kilka osób, którym udało się odskoczyć i uniknąć zderzenia.

Zobacz także: Pobierz aplikację mobilną i oglądaj TVP INFO na żywo

Twoje INFO - kontakt z TVP INFO

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej