RAPORT

Prorosyjska era Tuska

Pijany dziennikarz oko.press wsiadł za kierownicę. Zaatakował policjanta

Funkcjonariusze zabrali dziennikarza na komendę (fot. Shutterstock)
Funkcjonariusze zabrali dziennikarza na komendę (fot. Shutterstock)

Najnowsze

Popularne

W sobotę nad ranem na warszawskim Żoliborzu policjanci zmuszeni byli podjąć interwencję wobec jednego z dziennikarzy oko.press. Mężczyzna, który sam przyznał, że pił alkohol, chwilę potem próbował odjechać samochodem. Szarpał się też z mundurowymi, jednego z nich próbował uderzyć.

Liderka Strajku Kobiet: anarchistki podkładały bomby, stójkowi sr**li po gaciach, jestem za tym

– W połowie ruchy anarchistyczne stanowiły kobiety i robiły grube akcje, a w takim np. PPS-ie tylko 20-30 proc. to były kobiety. Tu niepodległość,...

zobacz więcej

Jak ustalił nieoficjalnie portal tvp.info, około godziny 3 w sobotę nad ranem policjanci zauważyli idącego chwiejnym krokiem mężczyznę. W odpowiedzi na pytanie funkcjonariuszy przechodzień przyznał, że jest po alkoholu, wraca do domu i poradzi sobie bez pomocy. Mundurowi również ocenili, że jego stan nie zagraża jego bezpieczeństwu, więc w tym momencie nie zdecydowali się na interwencję

Zobacz także: Pobierz aplikację mobilną i oglądaj TVP INFO na żywo

Jednak mężczyzna po przejściu kilku kroków wsiadł do zaparkowanego w tym miejscu pojazdu – na miejsce kierowcy – i próbował ruszyć.

Nietrzeźwy dziennikarz oko.press próbował bić policjantów


Wówczas policjanci podjęli działanie uniemożliwiając mu jazdę. Nakazali wyłączenie silnika i opuszczenie pojazdu. Nietrzeźwy kierowca wprawdzie wysiadł, ale miał wyzywać policjantów, z jednym nich szarpał się i próbował uderzyć. Policjanci używając gazu, siły fizycznej i kajdanek obezwładnili agresora, który jednak nie chciał podać im swoich danych ani dać się przebadać na zawartość alkoholu, w związku z czym przewieziono go na komendę. Tam, po ustaleniu tożsamości, okazało się, że to dziennikarz przychylnego opozycji portalu oko.press.

Zobacz też: „Marsz o wolność” kamieniem w głowę i kopniakiem. Dwoje policjantów w szpitalu [WIDEO]

Twoje INFO - kontakt z TVP INFO

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej