SERWIS

Tokio 2020: wyniki, starty i medale

Bijatyka podczas programu na żywo. Do studia trzeba było wezwać lekarzy [WIDEO]

Niecodzienne zdarzenie podczas programu na żywo w mołdawskiej telewizji. Pomiędzy gośćmi doszło do sprzeczki, która bardzo szybko przerodziła się w bójkę. Do studia trzeba było wezwać lekarzy.

Z kanału prezydenta Bolsonaro na YouTubie usunięto filmik o koronawirusie

YouTube poinformował w środę, że usunął filmiki opublikowane w tym serwisie przez prezydenta Brazylii Jaira Bolsonaro, oceniając, że...

zobacz więcej

Incydent miał miejsce podczas programu politycznego „Ora Expertizei” w stacji Jurnal TV. W trakcie rozmowy na żywo pomiędzy byłym wiceministrem spraw wewnętrznych Gennadijem Kosovanowem i byłym doradcą prezydenta Sergiejem Tofilatem wywiązała się słowna sprzeczka.

Kłótnia szybko przerodziła się jednak w bójkę. Jeden z uczestników oblał przeciwnika wodą. Ten w odwecie rzucił się z pięściami. Bijatyka zakończyła się wypadkiem, ponieważ jeden z jej uczestników uderzył głową o krzesło i zemdlał.

Emisję programu wstrzymano, a w studiu pojawili się lekarze. Na całe szczęście uraz nie okazał się być poważnym.Prowadzący program Dumitru Mişin poinformował się na Facebooku, że politycy pogodzili się i podali sobie nawet rękę na zgodę.

Totul e bine! Bărbații au depașit momentul! Împreună!

Opublikowany przez Dumitru Mişina Wtorek, 20 lipca 2021
Czytaj także: Dantejskie sceny przed bramką na A4. Wściekły motocyklista tłukł kierowcę passata [WIDEO]

źródło:
Zobacz więcej