RAPORT

Imigranci na granicy z Białorusią

Makabryczny wypadek w Wielkopolsce. Zginął chłopiec, jego rodzice przeżyli

Chłopca próbowano reanimować (fot. FB/KPP Chodzież)
Chłopca próbowano reanimować (fot. FB/KPP Chodzież)

W Budzyniu doszło do tragicznego wypadku. Osobowy samochód zderzył się z ciężarówką. Wskutek odniesionych ran zginęło 6-letnie dziecko. Jego rodzice przeżyli.

Na krakowskim osiedlu padły strzały. Poszukiwany celował w szyby

Policja szuka mężczyzny, który na krakowskim osiedlu Płaszów minionej nocy chodził między blokami i strzelał z broni. Uszkodził szyby w drzwiach...

zobacz więcej

Do tego zdarzenia doszło w środę po godzinie 14:00 na drodze krajowej nr 11 w Budzyniu w Wielkopolsce. Jak przekazała policja, w wypadku brały udział łącznie trzy samochody.

Według policjantów kierujący oplem, jadąc w kierunku Poznania, na prostym odcinku drogi z niewiadomych przyczyn nagle zjechał na przeciwległy pas ruchu, wprost pod samochód ciężarowym. Za oplem jechała jeszcze jedna osobówka; jej kierowca próbując uniknąć kolizji wjechał w rów.

Osobówką, która wjechała pod ciężarówkę, podróżowała trzyosobowa rodzina – rodzice i 6-letni chłopiec.

Chłopiec doznał poważnych obrażeń. Na miejsce przybyły służby ratunkowe. Próbowano reanimować rannego, lecz nie udało się uratować jego życia.

Pozostałe osoby biorące udział w wypadku nie doznały większych obrażeń. – Nie udało się jeszcze jednoznacznie ustalić, jaka była przyczyna manewru, który doprowadził do tragedii. Bierzemy nadal kilka wariantów pod uwagę, prowadzone są czynności wyjaśniające. Ustalamy, jakie było natężenie ruchu, pytamy świadków, ustalamy wszelkie okoliczności zdarzenia – przekazał „Głosowi Wielkopolskiemu” mł. asp. Dariusz Sząfel z Komendy Powiatowej Policji w Chodzieży.

Zobacz także: Pobierz aplikację mobilną i oglądaj TVP INFO na żywo

Twoje INFO - kontakt z TVP INFO

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej