SERWIS

Tokio 2020: wyniki, starty i medale

Prognoza pogody na czwartek. Dość ciepło i deszcz

Prognoza na czwartek 22 lipca (fot. arch.PAP/Darek Delmanowicz)
Prognoza na czwartek 22 lipca (fot. arch.PAP/Darek Delmanowicz)

W czwartek pogoda bez większych zmian; spodziewane jest umiarkowane zachmurzenie i miejscami przelotne opady deszczu – poinformowała synoptyk IMGW Anna Woźniak. Temperatura maksymalna będzie wynosić od 22 do 25 stopni Celsjusza.

Długoterminowa prognoza pogody aż do listopada. Szykuje się nagły atak zimna

IMGW opublikował długoterminową eksperymentalną prognozę pogody na wrzesień, październik i listopad 2021 roku. Z przewidywań modeli meteorologów...

zobacz więcej

Po umiarkowanie ciepłej nocy czwartek zapowiada się ciepło, ale bez upałów. – Zachmurzenie będzie umiarkowane, miejscami duże. Możliwe słabe, przelotne opady deszczu – przekazała synoptyk. Temperatura maksymalna wynosić będzie od 22 do 25 stopni.

Według prognoz najcieplej będzie na Lubelszczyźnie, a nieco chłodniej w rejonach podgórskich Karpat. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, zachodni i północno-zachodni.

Po ciepłym dniu noc nie będzie najcieplejsza. Temperatura minimalna wahać się będzie od 11 do 16 st. C, a w rejonie Półwyspu Helskiego do 17 st. C. Wiatr będzie słaby, zmienny z przewagą zachodniego. Zachmurzenie przeważnie małe i umiarkowane.

Zobacz także: Pobierz aplikację mobilną i oglądaj TVP INFO na żywo Twoje INFO - kontakt z TVP INFO

źródło:
Zobacz więcej