SERWIS

Tokio 2020: wyniki, starty i medale

„Propozycja korupcyjna". Budka zaproponował Hołowni stanowisko w PO

Słyszeliście korupcyjną propozycję? Zaproponował mi stanowisko wiceprzewodniczącego Platformy Obywatelskiej. Macie to nagrane – powiedział w środę Szymon Hołownia do dziennikarzy, odnosząc się do słów Borysa Budki, byłego szefa PO. W środę w Sejmie odbyła się wspólna konferencja prasowa wiceprzewodniczącego PO i lidera Polski 2050.

Budka proponuje Hołowni stanowisko w PO

Słyszeliście korupcyjną propozycję? Zaproponował mi stanowisko wiceprzewodniczącego Platformy obywatelskiej. Macie to nagrane – powiedział w środę...

zobacz więcej

– Powiem przewodniczącemu Tuskowi, że pierwsze zadanie wykonane – mówił Borys Budka  podczas konferencji prasowej w Sejmie. Na co Szymon Hołownia zapytał: „To on cię wysłał”? – Oczywiście – odpowiedział wiceprzewodniczący PO.

Lider Polski 2050 dodał: „Chytry jesteś. Tak mówią”? Na co Borys Budka odparł, że jest „otwarty”. – A ja mam dialog na drugiego, lepiej nie mogłeś trafić – odpowiedział Hołownia.

– Zmienimy statut, będzie jeszcze miejsce. Sami wiceprzewodniczący, dlatego zapraszamy – dodał Borys Budka.

Słyszeliście korupcyjną propozycję? Zaproponował mi stanowisko wiceprzewodniczącego Platformy Obywatelskiej. Macie to nagrane – skomentował Hołownia, zwracają się do zebranych na konferencji dziennikarzy.

Zobacz także: Pobierz aplikację mobilną i oglądaj TVP INFO na żywo

Na początku lipca  Donald Tusk wrócił do polskiej polityki i został szefem PO. Borys Budka zaś zrezygnował z tego stanowiska i objął rolę wiceprzewodniczącego.

Twoje INFO - kontakt z TVP INFO

źródło:
Zobacz więcej