RAPORT

Pogarda

Tusk prowokuje dziennikarzy. Skandaliczne zachowanie szefa PO wobec dziennikarki TVP

Donald Tusk podczas briefingu w Senacie (fot.  PAP/Tomasz Gzell)
Donald Tusk podczas briefingu w Senacie (fot. PAP/Tomasz Gzell)

Najnowsze

Popularne

Donald Tusk atakuje Telewizję Polską. Podczas briefingu prasowego w Senacie były premier po pytaniu od przedstawicielki innej redakcji zwrócił się do dziennikarki TVP Info, nazywając ją „funkcjonariuszką telewizji PiS-owskiej".

PGE do Tuska: stop fake news; bloku w Turowie nikt nie zepsuł

„@donaldtusk stop #fakenews. Bloku w Turowie nikt nie zepsuł. Poddany jest zaplanowanemu w kontrakcie przeglądowi” – napisano na Twitterze PGE...

zobacz więcej

– Mówił pan o debacie z Jarosławem Kaczyńskim (podczas poniedziałkowego przemówienia w Gdańsku – przyp. red.). PiS twierdzi, że jest ona niepotrzebna, a rzeczniczka partii stwierdziła, że żeby dyskutować, trzeba mieć z kim i o czym – zwróciła się z prośbą o komentarz dziennikarka jednej ze stacji telewizyjnych.

– Te słowa nie wymagają komentarza – odparł Tusk. Po czym dodał:

– Zwrócę się do funkcjonariuszki telewizji PiS-owskiej, rządowej. Nie będę odpowiadał na pytania tych, którzy zaangażowali się w nagonkę, bo wam serdecznie współczuję, ale mogę ewentualnie debatować i rozmawiać z mocodawcą, znaczy z prezesem Kaczyńskim.

Proszę mu przekazać ode mnie ten sygnał. Czekam od wczoraj, dziś, będę czekał każdego dnia. Stań, rozmawiaj ze mną uczciwie o tym, co jest w Polsce i nie wysyłaj nagonki – stwierdził lider Platformy Obywatelskiej.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej