RAPORT

DEBATA W PARLAMENCIE EUROPEJSKIM PO WYROKU TK

„To naprawdę straszne”. Billie Eilish skomentowała sytuację Britney Spears

Billie Eilish cieszy się, że nie jest jak Britney Spears (fot. Karwai Tang/WireImage;  Steve Granitz/WireImage)
Billie Eilish cieszy się, że nie jest jak Britney Spears (fot. Karwai Tang/WireImage; Steve Granitz/WireImage)

– Cieszę się, że nie mam wokół siebie osób, które chcą mnie wykorzystać – powiedziała w wywiadzie dla australijskiego magazynu „Vogue” Billie Eilish komentując to, co dzieje się ostatnio w życiu Britney Spears.

Siostra Britney Spears ubolewa: Tesla to cichy zabójca kotów

Aktorka i piosenkarka Jamie Lynn Spears, młodsza siostra Britney, nazywa samochody Tesli „cichymi zabójcami kotów”. Pod kołami tych aut zginęło już...

zobacz więcej

Eilish podzieliła się swoją refleksją na temat dorastania pod czujnym okiem mediów i ryzykiem, jakim obarczone jest osiągnięcie sukcesu w młodym wieku. – To naprawdę straszne, przez co wiele młodych kobiet musiało przejść i pewnie, przez co wciąż przechodzą – powiedziała Eilish, zapytana o to, jak odnosi się do trwającej sądowej batalii, którą od wielu miesięcy toczy Spears.

Artystka dodała też, że sytuacja jej starszej koleżanki po fachu jest mocno skomplikowana. – Nigdy nie miałam wokół siebie ludzi, którzy chcieli mnie wykorzystać, a to jest naprawdę rzadkie. Zdaję sobie sprawę z tego, jak bardzo jest to pochrzanione, więc jestem ogromnie wdzięczna za to, że miałam wokół siebie grupę dobrych ludzi – przyznała Eilish.

Piosenkarka dodała też, że na początku swojej kariery dostała wiele bardzo cennych rad od starszych kolegów i koleżanek po fachu, którzy znali już ciemne strony sławy. Wśród nich był Justin Bieber. – Chciałem ją chronić, nie chciałem, żeby przechodziła przez to, co ja przeszedłem – wyznał w jednym z wywiadów kanadyjski wokalista. We wspomnianym wywiadzie dla „Vogue'a” Eilish przyznała, że powinna była wtedy wziąć sobie do serca więcej tych rad na temat tego, jak poradzić sobie z nagłą sławą której, jak twierdzi, nie chciała. – Byłam bardzo niepewna, niepewna sławy, w zasadzie to jej nie chciałam, chciałam wieść normalne życie – wyznała gwiazda.

O Britney Spears zrobiło się głośno pod koniec czerwca, gdy rozpoczęła walkę o uwolnienie się spod kurateli swojego ojca. Piosenkarka jest ubezwłasnowolniona od 2008 roku. Ostatnio wyznała, że ojciec nadużywa kontroli, zmusza ją do występów i brania leków. Pobierz aplikację mobilną i oglądaj TVP INFO na żywo

Twoje INFO - kontakt z TVP INFO

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej