RAPORT

Wojna na Ukrainie

Tajemnica zaginięcia Fabiana spod Wrześni. Wyznaczono nagrodę

Fabian Zydor (fot. Policja wlkp)
Fabian Zydor (fot. Policja wlkp)

Pięć lat temu 17-letni Fabian Zydor zaginął w tajemniczych okolicznościach koło Wrześni. Do dziś nie udało się go odnaleźć. Wielkopolscy policjanci informują, że chłopca prawdopodobnie zamordowano, zaś jego ciało ukryto. Funkcjonariusze apelują o pomoc i wyznaczyli nagrodę pieniężną.

Dramatyczny wypadek w Andrychowie. Samochód zderzył się z pociągiem

Kierująca samochodem renault nie zatrzymała się we wtorek przez znakiem stop, ustawionym przy niestrzeżonym przejeździe kolejowym w Andrychowie, i...

zobacz więcej

Fabian, nastolatek z miejscowości Tarnowa koło Wrześni, zaginął 30 października 2016 roku.

– Tego dnia wieczorem poszedł na spotkanie towarzyskie z kolegami do jednego z domów w rodzinnej miejscowości. Po wyjściu ze spotkania nie dotarł już do swojego domu oddalonego o kilkaset metrów. Wszelki ślad po nim zaginął – relacjonuje rzecznik wielkopolskiej policji Andrzej Borowiak.

Policjanci są przekonani, że Fabian został zamordowany, a jego ciało zostało ukryte. Okoliczności tej sprawy pozostają jednak niewyjaśnione.

Zobacz także: Pobierz aplikację mobilną i oglądaj TVP INFO na żywo

Szef wielkopolskiej policji wyznaczył nagrodę w wysokości 10 tys. złotych za informacje w sprawie zaginięcia chłopca.

Jeśli masz informacje w tej sprawie, możesz skontaktować się z oficerami pod nr tel. 572 899 555 albo osobiście w KWP Poznań ul. Kochanowskiego 2A, pokój 430. Funkcjonariusze wszystkim kontaktującym się osobom zapewniają pełną anonimowość.

Twoje INFO - kontakt z TVP INFO

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej