RAPORT:

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Roksana Węgiel będzie współprowadzącą „You Can Dance - Nowa Generacja”

Roksana Węgiel współprowadzącą nowego programu  (fot. TVP)
Roksana Węgiel współprowadzącą nowego programu (fot. TVP)

Potrafi śpiewać, co pokazała w programie „The Voice Kids” oraz w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Ma też talent taneczny, co udowodniła w programie „Dance Dance Dance”. Teraz Roksana Węgiel zmierzy się z nowym wyzwaniem. Razem z Idą Nowakowską poprowadzi pierwszą edycję programu „You Can Dance - Nowa Generacja”.

Eliminacje do Konkursu Chopinowskiego od 12 lipca

Blisko 160 pianistów zakwalifikowanych do Konkursu Chopinowskiego wystąpi w dniach 12–23 lipca 2021 roku w Sali Kameralnej Filharmonii Narodowej w...

zobacz więcej

Zdjęcia do programu „You Can Dance - Nowa Generacja” realizowane są już od kilku tygodni. Po castingach, które odbywały się w największych miastach w Polsce, przyszedł czas na nagrania kolejnego etapu - Akademii. To właśnie tam, obok prowadzącej Idy Nowakowskiej, po raz pierwszy pojawiła się Roksana Węgiel. Wokalistka wspiera uczestników biorących udział w pierwszej edycji show dla utalentowanych tanecznie dzieci. Piosenkarka pojawi się także w kolejnym etapie programu, czyli w odcinkach realizowanych w studio.

Roksana Węgiel swoją karierę w telewizji rozpoczęła od występu w programie TVP „Petersburski Music Show”. W 2017 roku trzynastoletnia wówczas wokalistka wystąpiła w pierwszej edycji „The Voice Kids”, którą wygrała. W 2018 roku reprezentowała Polskę w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci, w którym zwyciężyła. A wiosną tego roku można było ją oglądać w tanecznym show TVP „Dance Dance Dance”. Węgiel wraz z przyjaciółką Oliwią Górniak wytańczyły w tym programie zwycięstwo.

Program „You Can Dance - Nowa Generacja” zagości na ekranach już we wrześniu w TVP2. Taneczne poczynania uczestników w wieku 8-13 lat oceniać będzie jury - Klaudia Antos, Michał „Misha” Kostrzewski oraz Agustin Egurrola, który będzie pełnił rolę przewodniczącego jury.

Czytaj także: Rusza Wakacyjna Trasa Dwójki. Rozpoczyna się w Mrągowie

Zobacz także: Pobierz aplikację mobilną i oglądaj TVP INFO na żywo

Twoje INFO - kontakt z TVP INFO

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej