RAPORT:

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Horror nad jeziorem Białym. „Prawie wciągnął pod wodę 12-latka”

Chłopiec miał otarcia na stopach (fot. arch.PAP/Marcin Bielecki, zdjęcie ilustracyjne)
Chłopiec miał otarcia na stopach (fot. arch.PAP/Marcin Bielecki, zdjęcie ilustracyjne)

Dużych rozmiarów sum miał zaatakować 12-letniego chłopca w jeziorze Białym w Okunince (woj. lubelskie). Według relacji lokalnych mediów ryba prawie wciągnęła dziecko pod wodę.

Dramat podczas występu cyrkowego. Niedźwiedź rzucił się na kobietę

Przerażające sceny podczas występu Cyrku Arlekin na Syberii. Nedźwiedź rzucił się na kobietę. Z pomocą ruszyło dwóch trenerów. Jednak nie mogli...

zobacz więcej

Do tego zdarzenia doszło kilka dni temu na popularnym jeziorze na Lubelszczyźnie – Białym pod Włodawą.

Pani Izabela nad wodę przyjechała z 12-letnim synem. Jak relacjonują lokalne media, chłopiec pływał na desce. Kiedy był na środku jeziora, nagle stało się coś dziwnego – po tym, jak zeskoczył do wody, coś dużego chwyciło go za nogę i zaczęło ciągnąć.

Chłopiec z zakrwawioną stopą dopłynął na brzeg. – Początkowo myślałam, że syn zaczepił o bojkę, albo coś mu się po prostu wydawało, ale kiedy zobaczyłam jego nogę, przeraziłam się. Po obu stronach stopy widoczne były ślady ugryzienia, zadrapań jakby po tarce. Dopiero wtedy zdałam sobie sprawę, że stopa musiała znaleźć się w paszczy wielkiego suma – tłumaczy pani Izabela w rozmowie z supertydzien.pl.

– Faktycznie wygląda to charakterystycznie, jak ugryzienie suma. Zupełnie inne ślady zostawiłby szczupak albo sandacz. Musiałaby być bardzo, bardzo duża. Pierwszy raz słyszę o takim przypadku – mówi z kolei Marcin Domaciuk z lubelskiego okręgu Polskiego Związku Wędkarskiego w rozmowie z „Dziennikiem Wschodnim”.

Zobacz także: Pobierz aplikację mobilną i oglądaj TVP INFO na żywo

Twoje INFO - kontakt z TVP INFO

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej