RAPORT

Imigranci na granicy z Białorusią

Przechodził przez ulicę w złym miejscu. Zginął pod kołami mknącego porsche [WIDEO]

Śmiertelny wypadek w centrum Warszawy. Sportowe auto potrąciło mężczyznę, który w niedozwolonym miejscu o kulach przechodził przez ulicę Marszałkowską, na wysokości Pałacu Kultury i Nauki.

Dramatyczne sceny w centrum handlowym. Policja poszukuje nożownika [WIDEO]

W sobotni wieczór pomiędzy trzema mężczyznami doszło do kłótni i bójki w jednym z popularnych centrum handlowych w Warszawie. Jeden z nich...

zobacz więcej

Do wypadku doszło w nocy z soboty na niedzielę w pobliżu skrzyżowania ulic Marszałkowskiej i Złotej. Pieszy zdecydował się wejść na jezdnię w miejscu, gdzie nie ma przejścia. Chciał pokonać sześć pasów i tor tramwajowe. Wtedy potrąciło go białe porsche.

- Zginął na miejscu, nie mając najmniejszych szans na przeżycie. Policja i prokuratura prowadzą dochodzenie. Na tym etapie możemy powiedzieć, że najprawdopodobniej samochód poruszał się ze znaczną prędkością - powiedział rzecznik prasowy komendy stołecznej policji nadkomisarz Sylwester Marczak.

27-letni kierowca był trzeźwy. Prędkość, z jaką poruszał się w momencie wypadku, ustalą biegli.

Jak informował „Super Express” siła uderzenia była tak duża, że szczątki pieszego zostały rozrzucone w promieniu kilku metrów.

Twoje INFO - kontakt z TVP INFO

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej