RAPORT

DEBATA W PARLAMENCIE EUROPEJSKIM PO WYROKU TK

Kane: to boli, ale musimy myśleć o następnym turnieju

Harry Kane (fot. Getty Images)
Harry Kane (fot. Getty Images)

Harry Kane był jednym z tych zawodników, którzy zawiedli w finale Euro 2020. Kapitan reprezentacji Anglii tłumaczył porażkę swojego zespołu w finale turnieju z Włochami. Synowie Albionu przegrali na Wembley po rzutach karnych 2:3 (w meczu było 1:1).

Co za finał! Karne puentują Euro 2020. Włosi ze złotem! [SKRÓT]

Skrót finału Euro 2020: Włochy – Anglia.

zobacz więcej

Chociaż Kane wykorzystał rzut karny w serii „jedenastek", to przez całe spotkanie był niemal niewidoczny. – Ciężko jest nam przyjąć do wiadomości tę porażkę. Oczywiście, przegrana po rzutach karnych bardzo boli. I będzie bolała jeszcze przez długi czas – powiedział w pomeczowym wywiadzie.

Napastnik Tottenhamu znalazł również kilka pozytywów. – Musimy trzymać głowy wysoko. Zagraliśmy świetny turniej, moi koledzy z drużyny powinni być z siebie dumni. Pozostaje nam to przetrawić i przygotować się na kolejną dużą imprezę.

– Kiedy patrzę kilka miesięcy wstecz, to doceniam to, co zrobiliśmy. Patrząc na to wszystko szerzej, dotarliśmy w turnieju bardzo daleko. Musimy na tym zacząć budować. Mamy dobry skład i to jest solidny punkt wyjścia – zakończył.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej