Pościg za... kibicem. Nieproszony gość na Wembley [WIDEO]

W drugiej połowie finałowego meczu Euro 2020 doszło do niecodziennej sytuacji. Na murawę stadionu Wembley w Londynie wbiegł jeden z kibiców. Stewardom zajęło dłuższą chwilę, by złapać intruza i wyprowadzić z obiektu.

Sędzia został zmuszony do przerwania spotkania Włochy – Anglia w 87. minucie. Wówczas na murawę wdarł się jeden z widzów. Sytuacja wywołała nie tylko aplauz trybun, ale również uśmiech samych zawodników. Na szczęście nie doszło do żadnego niebezpiecznego zdarzenia.

Niesforny fan nie zobaczył serii rzutów karnych, w której reprezentacja Włoch pokonała Anglię 3:2. Po 120 minutach było 1:1. Gola dla Synów Albionu strzelił Luke Shaw, a dla Italii Leonardo Bonucci.