RAPORT

Propozycja podziału Ukrainy? Sikorski na cenzurowanym

Euro 2020: to oni skomentują finał w TVP!

Mateusz Borek w parze z Kazimierzem Węgrzynem skomentują finał Euro 2020 (fot. PAP/Wojciech Olkuśnik)
Mateusz Borek w parze z Kazimierzem Węgrzynem skomentują finał Euro 2020 (fot. PAP/Wojciech Olkuśnik)

Najnowsze

Popularne

Mateusz Borek i Kazimierz Węgrzyn skomentują finał mistrzostw Europy w Telewizji Polskiej. W nim, na stadionie Wembley w Londynie, reprezentacja Włoch zmierzy się z Anglią. Początek spotkania o godzinie 21.00.

Chiellini o swoim trenerze: Myśleliśmy, że oszalał!

Roberto Mancini po objęciu funkcji selekcjonera w 2018 roku zaczął tłumaczyć piłkarzom, iż powinni sobie wbijać do głowy, że wygrają najbliższy...

zobacz więcej

Pierwotnie wyznaczony był duet Dariusz Szpakowski – Andrzej Juskowiak. W piątek Marek Szkolnikowski – dyrektor TVP Sport – poinformował jednak, że legendarny komentator sportowy nie poleci do stolicy Anglii.

Do Londynu udadzą się Mateusz Borek i Kazimierz Węgrzyn, czyli duet stworzony na potrzeby turnieju, w którym zdążyła zakochać się cała Polska. Energiczny, pełen werwy komentarz Borka, połączony z entuzjazmem i fachowością Węgrzyna przypadł do gustu milionom widzów.

To oni komentować będą największe piłkarskie wydarzenie tego roku. Z samego Wembley, gdzie przy dopingu ponad 60 tysięcy kibiców Anglicy spróbują pokonać rewelacyjnych Włochów.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej