RAPORT

Imigranci na granicy z Białorusią

„Lewy” na wakacjach. Zabawy z piłką i ogrywanie dzieciaków [WIDEO]

Robert Lewandowski wraz z całą rodziną udał się na urlop na włoską Sardynię. Gdy tamtejsi fani rozpoznali na ulicach gwiazdę futbolu, szybko wciągnęli go do gry. Kapitan reprezentacji Polski oczywiście nie odmówił. W końcu każda okazja jest dobra, by trochę potrenować. Nawet... wakacyjny spacer z żoną.

Robert Lewandowski ma za sobą bardzo udany rok. Choć reprezentacji Polski nie udało się wyjść z grupy na mistrzostwach Europy, kapitan dał z siebie wszystko. Wielu ekspertów i analityków wybrało go nawet najlepszym graczem fazy grupowej.

Kilka tygodni wcześniej 32-letni piłkarz pobił historyczny rekord Gerda Muellera, strzelając w jednym sezonie Bundesligi aż 41 goli. Zdobył też, kolejny już raz, mistrzostwo Niemiec.

Nie ma więc wątpliwości, że nasz kapitan w pełni zasłużył na wakacje. Tym razem, wraz z żoną Anną i dwiema córkami, wybrał się na Sardynię. I choć sezon rusza dopiero za kilka tygodni, „Lewy” nie próżnuje. Na mały trening zdecydował się podczas spontanicznego spotkania z fanami. Pokazał kilka sztuczek, dobrych kilka minut grając i bawiąc się na jednej z włoskich ulic. Wszystko uwiecznił na swoim Instagramie.

Nieczęsto zdarza się okazja, by pograć w piłkę z Robertem Lewandowskim... Dzieciaki we Włoszech miały nie lada frajdę, mogąc choćby przez chwilę pokopać z jednym z najlepszych piłkarzy świata.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej