RAPORT

Imigranci na granicy z Białorusią

Sondaż. Polacy oceniają powrót Tuska

Donald Tusk w trakcie konferencji prasowej (fot. https://www.facebook.com/PlatformaObywatelska)
Donald Tusk w trakcie konferencji prasowej (fot. https://www.facebook.com/PlatformaObywatelska)

Powrót byłego premiera Donalda Tuska do krajowej polityki i na stanowisko p.o. prezesa Platformy Obywatelskiej nadal wzbudza spore emocje. Jak się okazuje - częściej negatywne. Niemal połowa Polaków uważa, że powrót Tuska jest decyzją złą.

Echa wizyty Donalda Tuska. Uderzona kobieta zapowiada kroki prawne [WIDEO]

69-letnia kobieta uderzona w twarz podczas wizyty Donalda Tuska w Szczecinie zapowiada kroki prawne i dodaje, że nigdy w życiu nie została tak...

zobacz więcej

Wyniki sondażu przeprowadzonego przez Instytut Badań Pollster opublikował w czwartek „Super Express”. „Tylko co trzeci ankietowany uważa, że powrót Donalda Tuska do polskiej polityki jest decyzją dobrą. Tak odpowiedziało 32 proc. uczestników badania.” – zwracaja uwagę dziennikarze portalu se.pl.

Co ciekawe, jak na polityka wzbudzającego rzekomo skrajne reakcje, opinii w sprawie powrotu byłego premiera do czynnej polityki partyjnej w kraju nie ma aż 24 proc. uczestników sondażu.

Jak informuje se.pl, niemal połowa Polaków uważa, że powrót Tuska jest decyzją złą – aż 44 proc. respondentów wybrało taką odpowiedź w sondażu.

Sondaż został przeprowadzony przez Instytut Badań Pollster w dniach 6–7 lipca na reprezentatywnej próbie 1049 dorosłych Polaków.

Zobacz także: Szef NSZZ „Solidarność” : Tusk niszczył rynek pracy. Myśli, że tego nie pamiętamy?

Twoje INFO - kontakt z TVP INFO

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej