RAPORT

Propozycja podziału Ukrainy? Sikorski na cenzurowanym

Jest Tusk, są rękoczyny. Zaatakowano mieszkankę Szczecina i dziennikarza [WIDEO]

Najnowsze

Popularne

Nie minęło kilkadziesiąt godzin od tzw. „powrotu Donalda Tuska”, a już doszło do rękoczynów przy okazji jego wizyty pod pomnikiem Czynu Polaków w Szczecinie. Zaatakowano kobietę, która przypomniała, że „jak ten pan wyjechał z Polski, to dopiero Polska zaczęła się rozwijać”. Następnie ofiarą krewkiego fana byłego premiera padł reporter Radia Szczecin. Inna zwolenniczka Tuska stwierdziła, że „jest za” oddaniem Szczecina Berlinowi.

Tusk pytany o 500 Plus. „Rzońca nie jest moim doradcą”

– Nikt nikomu nie zabierze 500 plus. To co dała poprzednia władza zostanie utrzymane. Temat jest zamknięty – powiedział lider PO Donald Tusk....

zobacz więcej

5 lipca Szczecin obchodzi rocznicę przekazania miasta w 1945 r. polskiej administracji. Od tego momentu rozpoczęła się odbudowa miasta z ruin i budowa jego polskiej tożsamości.

Donald Tusk wraz z byłym już przewodniczącym PO Borysem Budką i marszałkiem Senatu Tomaszem Grodzkim złożył kwiaty przy pomniku Czynu Polaków. Na miejscu obok zwolenników PO pojawiły się też osoby krytycznie oceniające lata 2007-2015.

– Merkel dała mu zadanie… – oceniła jedna z obecnych na miejscu kobiet.

– No i dobrze! – Krzyknęła inna.

– …oddać Szczecin Berlinowi – uzupełniła pierwsza z dyskutantek.

– No i dobrze, ja jestem za! – Powtórzyła druga!

– Jak ten pan wyjechał z Polski, to dopiero Polska zaczęła się rozwijać –podsumowała szczecinianka najwyraźniej niechętna ekipie PO-PSL. Wówczas kobieta została uderzona i wulgarnie zwyzywana. Zaatakowano też interweniującego w jej obronie dziennikarza Radia Szczecin, Kamila Nieradkę. Szarpano go i próbowano mu wydrzeć mikrofon.

– Dla wszystkich jest miejsce, nawet dla tych, którzy są rozemocjonowani negatywnie. Przyzwyczajony jestem, nic nowego – komentował wydarzenie Donald Tusk.

Przeczytaj też: Minister Ziobro składa pozew przeciw Tuskowi
  Zobacz także: Pobierz aplikację mobilną i oglądaj TVP INFO na żywo

Twoje INFO - kontakt z TVP INFO

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej