RAPORT

DEBATA W PARLAMENCIE EUROPEJSKIM PO WYROKU TK

Tragedia w Stalowej Woli. Zginęło młode małżeństwo, małe dziecko przeżyło

(W wyniku zdarzenia, mimo reanimacji, nie udało się uratować kobiety i mężczyzny fot. PAP/Marcin Bielecki, zdjęcie ilustracyjne)
(W wyniku zdarzenia, mimo reanimacji, nie udało się uratować kobiety i mężczyzny fot. PAP/Marcin Bielecki, zdjęcie ilustracyjne)

W Stalowej Woli (Podkarpackie) na drodze wojewódzkiej 871 doszło do wypadku, w którym zginęły dwie osoby, a dwie trafiły do szpitala, w tym kilkuletnie dziecko – powiedziała podkom. Ewelina Wrona z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie. Dodała, że droga wojewódzka 871 jest zablokowana.

Uwaga na burze z gradem. IMGW wydał ostrzeżenie

Synoptycy Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzegają przed burzami i burzami z gradem. Najgwałtowniejsze burze przejdą wieczorem i w...

zobacz więcej

Jak przekazała podkomisarz Ewelina Wrona, informację o zdarzeniu policjanci otrzymali w sobotę przed godziną 15. – W Stalowej Woli na drodze wojewódzkiej 871 doszło do tragicznego wypadku – poinformowała.

Zginęły dwie osoby


Policjantka tłumaczyła, „że wstępnych ustaleń wynika, że kierujący audi S7 najprawdopodobniej w trakcie wyprzedzania zderzył się z jadącym z przeciwka drugim audi A4, którym podróżowało trzy osoby, w tym kilkuletnie dziecko” – dodała.

Wskazała, że niestety w wyniku tego zdarzenia, mimo reanimacji nie udało się uratować kobiety i mężczyzny jadących audi A4. – Dziecko i kierowca z audi S7 trafili do szpitala – przekazała.

Podała, że na miejscu wypadku pracują służby, które będą wyjaśniać okoliczności tego wypadku. – Na tę chwilę droga jest całkowicie zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać jeszcze kilka godzin – dodała policjantka.

Pobierz aplikację mobilną i oglądaj TVP INFO na żywo Twoje INFO - kontakt z TVP INFO

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej