RAPORT

Pogarda

Trump podjął decyzję w sprawie kandydowania na prezydenta USA

Donald Trump nie uzyskał reelekcji (fot. PAP/EPA/JUSTIN LANE)
Donald Trump nie uzyskał reelekcji (fot. PAP/EPA/JUSTIN LANE)

Najnowsze

Popularne

Były prezydent USA Donald Trump oświadczył, że podjął decyzję w sprawie kandydowania w wyborach prezydenckich w 2024 roku. W wywiadzie dla telewizji Fox News unikał jednak jednoznacznej deklaracji w sprawie rozpoczęcia kampanii wyborczej.

Donald Trump odwiedził granicę z Meksykiem. Oskarżył Bidena o „niszczenie kraju”

Były prezydent Donald Trump odwiedził południową granicę USA, krytykując zmiany w polityce imigracyjnej kraju swego następcy. Granica z Meksykiem –...

zobacz więcej

– Nie odpowie pan, ale muszę zadać pytanie. Czy podjął pan już decyzję (w sprawie startu w wyborach – przyp. red.)? – spytał dziennikarz Fox News Sean Hannity w ratuszu w mieście Edinburgh w stanie Teksas. – Tak – odpowiedział Donald Trump.

Słowa te wywołały entuzjazm zebranych. – Chyba dobrze to odebraliście – powiedział do tłumu Hannity, odnosząc się do wskazówki Trumpa, że może ponownie ubiegać się o Biały Dom.

Trump: Kraj potrzebuje


– To nie jest tak, że chcę – wyjaśnił później były republikański prezydent. – Kraj tego potrzebuje. Musimy dbać o ten kraj. Nie ma w tym nic zabawnego. Trzeba walczyć bez przerwy, walczyć zawsze – dodał Trump.

Miliarder odwiedził w środę południową granicę USA, krytykując zmiany w polityce imigracyjnej kraju swego następcy Joego Bidena. Granica z Meksykiem – jak przekonywał – stała się „bardziej niebezpieczna niż kiedykolwiek wcześniej”, a Biden „niszczy kraj”. – Jeśli nie masz granicy, nie masz kraju – zaznaczył. Twoje INFO - kontakt z TVP INFO

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej