RAPORT

Prorosyjska era Tuska

Jarosław Jakimowicz przekazał smutne informacje. „Mam łzy w oczach”

Aktor w żałobie (fot. PAP/Rafał Guz)
Aktor w żałobie (fot. PAP/Rafał Guz)

Aktor i prezenter TVP Info Jarosław Jakimowicz przekazał w mediach społecznościowych smutne informacje. Nie żyje jego matka. „Dziwne to dla mnie i niezrozumiałe, i zaskakujące, bo ciężko mi jakoś, smutno i mam łzy w oczach” – pisze.

Jakimowicz oskarżany o przestępstwo. Kobieta: Nigdy nie użyłam słowa „gwałt”

Jarosław Jakimowicz był oskarżany o gwałt na uczestniczce konkursu miss generation. Domniemana ofiara oświadcza: nigdy nie było mowy o gwałcie. –...

zobacz więcej

Jakimowicz, jeden z prowadzących program „W kontrze” w TVP Info, zamieścił we wtorek osobisty wpis na Instagramie. Pisze w nim, że właśnie dowiedział się o śmierci swojej matki.

„Najczęściej irytowało mnie jak ktoś komunikuje na FB albo insta, że odszedł mu ktoś bliski, albo zdjęcia typu to ja i mój wenflon, bo leżę w szpitalu. Ale..... Ci, którzy chociaż raz słuchali rozmowy ze mną na temat rodzinny wiedzą, że ja zawsze, bez emocjonalnie powtarzałem. Moi rodzice to moi dziadkowie. Taki twardy byłem. Ojca nie poznałem nigdy a Babcia ,którą nazywałem Mamą wychowywała mnie od urodzenia” – czytamy.

Matka, która mnie urodziła była, ale jakoś obok. Dzisiaj dostałem informację, że właśnie umarła.......... i dziwne to dla mnie i niezrozumiałe, i zaskakujące bo ciężko mi jakoś, smutno i mam łzy w oczach. Ale to wszystko jest dziwnie skonstruowane” – dodaje Jakimowicz.

Pobierz aplikację mobilną i oglądaj TVP INFO na żywo Twoje INFO - kontakt z TVP INFO

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej