SERWIS

Tokio 2020: wyniki, starty i medale

Motocykl uderzył z taką siłą, że samochód się przewrócił. Masakra na drodze

Śmiertelny wypadek w Krasnymstawie (fot. lubelska.policja.gov.pl)
Śmiertelny wypadek w Krasnymstawie (fot. lubelska.policja.gov.pl)

Dwie ofiary śmiertelne wypadku, do którego doszło na obwodnicy Krasnegostawu na Lubelszczyźnie. Jak informuje policja, 27-letni motocyklista uderzył w samochód wyjeżdżający z drogi podporządkowanej. Śledczy wyjaśniają okoliczności tragedii.

Makabryczny finał rodzinnej imprezy. Nie żyje młody mężczyzna

Do tragicznego wypadku doszło w gminie Wohyń (woj. lubelskie) podczas imprezy rodzinnej. Młody mężczyzna wypadł przez balkon na betonowe podłoże....

zobacz więcej

Do wypadku doszło we wtorek wieczorem w Krasnymstawie na obwodnicy miasta, na skrzyżowaniu z ulicą Bojarczuka. Według wstępnych ustaleń policji, jadący obwodnicą 27-letni motocyklista (mieszkaniec gminy Krasnystaw) uderzył w bok wyjeżdżającego z drogi podporządkowanej samochodu osobowego.

– Siła uderzenia była tak silna, że auto przewróciło się na bok – poinformował komisarz Piotr Wasilewski z Komedy Powiatowej Policji w Krasnymstawie.

Kierująca samochodem 40-letnia mieszkanka Krasnegostawu oraz motocyklista zostali przetransportowani do szpitala. – Niestety pomimo prowadzonych czynności ratunkowych nie udało się uratować ich życia – podał Wasilewski. Zobacz także: Pobierz aplikację mobilną i oglądaj TVP INFO na żywo Wyjaśnieniem dokładnych przyczyn i okoliczności wypadku zajmują się krasnostawscy policjanci pod nadzorem prokuratury.

Zobacz także: Tragedia pod Białymstokiem. Zmarł, kiedy reanimował kobietę

źródło:
Zobacz więcej