SERWIS

Tokio 2020: wyniki, starty i medale

Młody piłkarz zginął w makabrycznym wypadku. W weekend świętował awans drużyny

Mateusz Gostyński miał 25 lat (fot. Facebook/Piast Czerwieńsk)
Mateusz Gostyński miał 25 lat (fot. Facebook/Piast Czerwieńsk)

Nie żyje Mateusz Gostyński, 25-letni piłkarz Piasta Czerwieńsk – poinformował we wtorek lubuski klub. Zaledwie kilka dni temu młody zawodnik świętował ze swoją drużyną awans do IV ligi. Zginął w tragicznym wypadku na terenie zakładu pracy.

Nie żyje operator TVP Marek Tokarski

Nie żyje Marek Tokarski, wieloletni operator Telewizji Polskiej. Obsługiwał wszystkie najważniejsze imprezy sportowe. „Świetny operator i bardzo...

zobacz więcej

We wtorek zielonogórska policja poinformowała, że przed południem w Czerwieńsku doszło do wypadku. Na miejsce udała się straż pożarna, policja i pogotowie ratunkowe.

25-latek zmiażdżony między ciężarówkami


25-letni mężczyzna, pracownik lokalnej firmy, został przygnieciony do stojącej na placu ciężarówki przez inną, której kierowca cofał.

– W wyniku potrącenia młody mężczyzna doznał poważnych obrażeń; był długo reanimowany, ale jego życia nie udało się uratować. Na miejscu trwa ustalanie dokładnych okoliczności wypadku. Czynności nadzoruje prokurator – informowała Małgorzata Stanisławska z Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze.

Nie żyje piłkarz Piasta Czerwieńsk


Jak informują lokalne media, ofiara to młody piłkarz Piasta Czerwieńsk, klubu, z którym kilka dni wcześniej wywalczył awans do IV ligi rozgrywek.

„Z wielkim smutkiem i żalem informujemy, że dziś we wtorek 22 czerwca zmarł tragicznie nasz zawodnik Mateusz Gostyński. Wyrazy głębokiego współczucia Rodzinie, Bliskim i Kolegom składają piłkarze, trenerzy oraz zarząd K.S. Piast Inex Czerwieńsk” – czytamy we wpisie klubu na Facebooku.

Koledzy z drużyny dodają: „Pozostaniesz na zawsze w naszej pamięci”.


Nie żyje młody piłkarz Franciszek Pazdan. „Nie umiemy znaleźć właściwych słów...”

źródło:
Zobacz więcej