SERWIS

Tokio 2020: wyniki, starty i medale

33-latek miał ugodzić nożem. „Wszedł w konflikt, wyglądając przez okno”

Odpowie za usiłowanie zabójstwa (fot. Policja)
Odpowie za usiłowanie zabójstwa (fot. Policja)

Policja aresztowała 33-latka, który podejrzany jest o ugodzenie nożem mieszkańca Białej Podlaskiej (woj. lubelskie). Za popełniony czyn grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

Tragiczny wypadek w Lubelskiem. Pijany kierowca śmiertelnie potrącił pieszego

Tragiczny wypadek w Rudzienku (woj. lubelskie). Pijany 51-latek potrącił śmiertelnie pieszego. Mężczyzna został zatrzymany, a jego auto...

zobacz więcej

Sytuacja miała miejsce w sobotę. Dyżurny komendy otrzymał zgłoszenie o ugodzeniu nożem mężczyzny na jednym z bialskich osiedli. „Na miejsce natychmiast skierowany został patrol policji. Z relacji zgłaszającej wynikało, że mężczyzna skontaktował się z nią prosząc o pomoc, ona jednak nie wiedziała, jak doszło do zdarzenia” – poinformowała policja.

Pokrzywdzony w stanie zagrażającym życiu został karetką przetransportowany do szpitala. Mężczyzna trafił na blok operacyjny. W tym samym czasie policjanci rozpoczęli poszukiwania sprawcy przestępstwa.

„Funkcjonariusze ustalili wstępnie przebieg zdarzenia, wytypowali też mężczyznę podejrzewanego o udział w sprawie. Okazało się, że jest to 33-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej, który wyglądając przez okno jednego z mieszkań, wszedł w utarczkę słowną z pokrzywdzonym. Jeszcze tego samego dnia mężczyzna zatrzymany został do wyjaśnienia” – poinformowano.

33-letni podejrzany został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty. Sąd zastosował wobec mężczyzny tymczasowy areszt. 33-latkowi grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

Czytaj także: Horror nad jeziorem na Podlasiu. Przywiązali go do drzewa i ucięli głowę

źródło:
Zobacz więcej