SERWIS

Tokio 2020: wyniki, starty i medale

Uwaga! Awaria infolinii Informacji Drogowej 19 111

Wystąpiła awaria infolinii Informacji Drogowej 19 111  (fot. Shutterstock)
Wystąpiła awaria infolinii Informacji Drogowej 19 111 (fot. Shutterstock)

Doszło do awarii infolinii Informacji Drogowej 19 111 – poinformował dyżurny punktu informacji drogowej Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. Obecnie trwają prace związane z usuwaniem usterki.

Poważna awaria w Łodzi. Kilka osiedli bez prądu

Kilka osiedli we wschodniej części Łodzi nie miało prądu z powodu pożaru i awarii stacji transformatorowej obsługującej dużą część miasta. Usuwanie...

zobacz więcej

Do awarii infolinii Informacji Drogowej 19 111 doszło we wtorek po południu. – Za powstałe utrudnienie w komunikacji przepraszamy – zaznaczył dyżurny punktu informacji drogowej GDDKiA.

Ogólnopolska infolinia informacji drogowej 19 111 została uruchomiona przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad przed mistrzostwami Euro 2012. Dzięki niej kierowcy mogą uzyskać informacje o bieżącej sytuacji na polskich drogach.

Numer infolinii jest osiągalny z całego kraju ze wszystkich sieci zarówno stacjonarnych jak i komórkowych, bez wybierania prefiksu strefowego. Z infolinii mogą również korzystać cudzoziemcy, którzy po zalogowaniu się do którejkolwiek z sieci w Polsce mogą wybierać numer na tych samych zasadach.

Czytaj także: Poważna awaria wodociągowa w stolicy. Woda podmywa jezdnię i torowisko

źródło:

Zobacz więcej