SERWIS

Tokio 2020: wyniki, starty i medale

W Fukushimie będą szukać UFO

Ośrodek może stać się atrakcją turystyczną (fot. Shutterstock)
Ośrodek może stać się atrakcją turystyczną (fot. Shutterstock)

W mieście Iino w prefekturze Fukushima, które znane jest powszechnie jako japońskie miasto UFO, zostanie otwarty nowy ośrodek badawczy – podaje dziennik „The Japan Times”.

Raport Pentagonu ws. UFO. „Część zjawisk pozostanie niewytłumaczalna”

Członkowie komisji ds. wywiadu Izby Reprezentantów otrzymali raport Pentagonu na temat „niewyjaśnionych zjawisk powietrznych”. – To była bardzo...

zobacz więcej

Ośrodek będzie znajdował się w już istniejącym w tym mieście od 1992 roku centrum poświęconym niezidentyfikowanym obiektom latającym. Jego zadaniem będzie zbieranie dowodów i analiza danych z Japonii i ze świata.

Japońskie miasto UFO ma długą i tajemniczą historię


Dyrektorem ośrodka ma zostać Takeharu Mikami, redaktor naczelny miesięcznika Mu zajmującego się trudnymi do wyjaśniania zjawiskami.

Miasteczko, w którym otwarty zostanie ośrodek powszechnie znane jest jako japońskie miasto UFO, gdzie rzekomo rejestrowano tajemnicze zjawiska już od lat siedemdziesiątych XX wieku.

Miasteczko wierzy, że ośrodek stanie się nowa popularną atrakcją turystyczną. Projekt finansowany jest z budżetu prefektury Fukushima. W czerwcu ma również zostać opublikowany raport Pentagonu nt. „niewyjaśnionych zjawisk powietrznych”, co wzmaga zainteresowanie opinii publicznej tym tematem.

Zobacz także: Wyciekło nagranie z UFO. Pentagon potwierdza: Jest autentyczne [WIDEO]

źródło:

Zobacz więcej