RAPORT

Tusk kontra Tusk

Nie żyje młody piłkarz Franciszek Pazdan. „Nie umiemy znaleźć właściwych słów...”

Miał 23 lata (fot. Shutterstock/Maxisport; Facebook/TS Noverra Głogów Młp)
Miał 23 lata (fot. Shutterstock/Maxisport; Facebook/TS Noverra Głogów Młp)

Nie żyje Franciszek Pazdan, piłkarz klubu Noverra Głogów Małopolski. Sportowiec miał zaledwie 23 lata. „Nie umiemy znaleźć właściwych słów, aby opisać, co teraz czujemy...” – pisze jego klub.

Nie żyje 14-latek. Auto, którym jechał, wpadło na drzewo

Nie żyje 14-letni chłopiec, ofiara z wypadku drogowego w Niedźwiedziu, do którego doszło w niedzielę na dk 11 – poinformowała rzeczniczka prasowa...

zobacz więcej

O śmierci młodego zawodnika poinformował w poniedziałek jego klub – Noverra Głogów Małopolski. Franciszek Pazdan zmarł w niedzielę nad ranem, był lewonożnym skrzydłowym.

„Z ogromnym bólem serca przekazujemy bardzo smutna informację o śmierci Naszego zawodnika, kolegi i przyjaciela Franciszka Pazdana... Nie umiemy znaleźć właściwych słów aby opisać co teraz czujemy...” – czytamy we wspomnieniu.

„Myślami jesteśmy razem z rodziną i najbliższymi Frania i w tym miejscu składamy im najszczersze kondolencje. Franiu na zawsze pozostanie w Naszych sercach i pamięci. Spoczywaj w pokoju [*]” – podsumowano.

Franciszek Pazdan do Noverry przeniósł się kilka miesięcy temu, wcześniej występował m.in. w Lechii Sędziszów czy Olimpii Novkowa.

Nie poinformowano o przyczynie jego śmierci. W związku z tym dramatycznym zdarzeniem odwołano mecz z Junakiem Rzeszów, który miał odbyć się w niedzielę.

To kolejny młody piłkarz, który zmarł w ostatnim czasie. Tydzień wcześniej poinformowano o śmierci 30-letniego piłkarza Koniczynki Ocice Tarnobrzeg Sylwestra Cebuli, który kilka godzin po meczu zasłabł. Nie udało się go uratować.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej