SERWIS

Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020

Myśleli, że ratują tonącą kobietę. Bardzo się zdziwili

To nie była kobieta (fot. Shutterstock/AndreyUG)
To nie była kobieta (fot. Shutterstock/AndreyUG)

Gumowa lalka erotyczna unosząca się na wodzie w japońskim mieście Hachinohe została wzięta za tonącą kobietę i „uratowana” przez wezwane na miejsce ekipy ratunkowe – podał portal Japan Today.

Niedźwiedź zaatakował bazę wojskową. Cztery osoby ranne

Myśliwi zastrzelili niedźwiedzia brunatnego, który siał postrach w mieście Sapporo, wdarł się do bazy wojskowej i ranił cztery osoby, w tym...

zobacz więcej

O niecodziennym zdarzeniu, do którego doszło w piątek, poinformowała w mediach społecznościowych youtuberka Tanaka Natsuki, która przygotowywała tam materiał z wyprawy rybackiej.

„Gdy nagrywałam filmik o łowieniu ryb, miałam wrażenie, że przypłynęły dryfujące zwłoki, ale okazało się, że to gumowa lalka. Wydaje się, że ktoś inny się pomylił i zadzwonił po władze, więc przyjechało mnóstwo policji, wozy strażackie i karetki pogotowia. Szczęśliwie lalka została bezpiecznie uratowana. Fajnie” – napisała Natsuki.

Do swojego wpisu dołączyła zdjęcia dryfującej twarzą w dół lalki w negliżu, a także zgromadzonych na nabrzeżu gapiów oraz wozów strażackich, ambulansu i radiowozu. Na innej fotografii widać jednego ratownika w wodzie i drugiego wyciągającego lalkę przy pomocy lin.

Japońscy internauci wyrażali zrozumienie z powodu błędu i gratulowali ratownikom szybkiej reakcji. „To oczywiście zabawne, ale nie dla służb ratunkowych. Ludzie, wyrzucajcie swoje śmieci w odpowiedni sposób!” – zaapelował jeden z nich.

źródło:
Zobacz więcej