RAPORT:

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Dzieci widziały próbę zabójstwa. Padło kilka strzałów

Wojna gangów na Bronksie (fot. NYPD NEWS)
Wojna gangów na Bronksie (fot. NYPD NEWS)

Wtrząsające nagranie z USA opublikowała tamtejsza policja. Widać na nim, jak dzieci przez przypadek znalazły się w centrum próby zabójstwa. Nieletni szli ulicą, kiedy nagle wpadł na nich uciekający przed zabójcą gangster.

Atak z użyciem noża zakończył się tragedią. Nie żyje młody mężczyzna

W sobotę wieczorem w Kłecku (woj. wielkopolskie) doszło do ataku z użyciem noża; młody mężczyzna zmarł. Okoliczności zdarzenia są wyjaśniane; w...

zobacz więcej

Sytuacja miała miejsce w ostatni czwartek na Bronksie (Nowy Jork). 5-letni chłopiec szedł ze swoją 10-letnią siostrą. W pewnym momencie wpadł na nich mężczyzna, który uciekał przed uzbrojonym i zamaskowanym zabójcą.

Dzieci i uciekający gangster upadły na ziemię. 5-latek nagle wstał i chciał uciec, ale siostra złapała go za rękę i zmusiła by się schylił z powrotem. Wtedy też uzbrojony napastnik oddał kilka strzałów w kierunku mężczyzny, który przed nim uciekał. Na całe szczęście dzieciom się nic nie stało.

Niestety, zamaskowany napastnik uciekł wraz ze swoim pomocnikiem na skuterze. W sobotę policja opublikowała ich wizerunki. Dodoano, że próba zabójstwa była elementem toczącej się w tym rejonie wojny gangów.Czytaj także: Ranił 16-latkę śrutem z wiatrówki w okolicę oka. Strzelał przez okno

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej