RAPORT

DEBATA W PARLAMENCIE EUROPEJSKIM PO WYROKU TK

Pożar dwóch czołgów na autostradzie. Trasa zablokowana

Trwa akcja gaśnicza (fot. TVP3 Szczecin)
Trwa akcja gaśnicza (fot. TVP3 Szczecin)

Na autostradzie A6 w Szczecinie doszło do wypadku z udziałem konwoju wojskowego. Przewożone na lawecie czołgi zapaliły się.

Pożar sklepu w Koszalinie. Na miejscu 13 zastępów straży pożarnej

Płonie sklep sieci Stokrotka przy ul. Emilii Gierczak w Koszalinie w (woj. zachodniopomorskim. Ogniem zajął się dach obiektu. Na miejscu pracuje 13...

zobacz więcej

Jak mówi portalowi tvp.info mł. asp. Ewelina Gryszpan ze szczecińskiej policji, do zdarzenia doszło przed godziną 12 na autostradzie A6 w kierunku Kołbaskowa, niedaleko zjazdu na Podjuchy.

– Najprawdopodobniej doszło do samozapłonu dwóch czołgów, które były przewożone na lawecie w wojskowym konwoju – mówi policjantka. Na miejscu wyznaczono objazdy.

Kpt. Tomasz Kubiak, rzecznik Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Szczecinie mówi nam, że „nie było żadnych wybuchów amunicji i nie ma osób poszkodowanych”. Wybuchy, które było słychać, to efekt pękających opon samochodów ciężarowych.

Pożar został ugaszony o godz. 12:20. W akcji gaśniczej brało udział pięć zastępów PSP i jedna jednostka ochotnicza. Dwaj kierowcy ciężarówek zostali przewiezieni do szpitala na badania.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej