RAPORT:

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Prezenterka TVN informuje o ważnej decyzji: Odchodzę

Agata Zamęcka po sześciu latach odchodzi z TVN (fot. Jaap Arriens/NurPhoto via Getty Images)
Agata Zamęcka po sześciu latach odchodzi z TVN (fot. Jaap Arriens/NurPhoto via Getty Images)

Reporterka i prezenterka Agata Zamęcka poinformowała, że po sześciu latach rozstaje się ze swoim dotychczasowym pracodawcą. „Kończy się ważny etap mojego zawodowego rozwoju. Odchodzę z TVN Grupa Discovery” – napisała na Facebooku. To kolejna znana twarz stacji, która w ostatnim czasie poinformowała o rozstaniu z amerykańskim nadawcą.

Z TVN24 do TVP Info. Karolina Pajączkowska poprowadzi serwisy informacyjne

Już 10 listopada na antenie TVP Info zadebiutuje Karolina Pajączkowska. Specjalizująca się w tematyce międzynarodowej prezenterka będzie prowadziła...

zobacz więcej

Agata Zamęcka była gospodarzem wieczornych programów informacyjnych oraz weekendowych pasm. Specjalizowała się w tematach związanych z biznesem i ekonomią.

„Za mną setki relacji, wydań programów i raportów specjalnych. Tysiące godzin spędzonych w studio z wydawcami, producentami, redaktorami i całą obsadą z reżyserki, a potem na żywo na antenie” – relacjonuje dziennikarka.

Zobacz także -> Dziennikarz Maciej Dolega przechodzi z TVN do TVP Info

Na koniec podkreśliła, że teraz „czas otworzyć się na nowe wyzwania”. „Rozwijać kolejne kompetencje, sprawdzić się w nieoczywistych rolach” – pisze o swoich planach na kolejne lata, chociaż nie zdradza, z jaką firmą zamierza się związać obecnie.

Czołowa prezenterka „Faktów” odchodzi z TVN

Justyna Pochanke po 19 latach kończy współpracę z TVN – poinformowały portale branżowe. W ostatnich latach była prezenterką „Faktów”. – Nie...

zobacz więcej

W ostatnim czasie o odejściu w TVN informowało wielu znanych przedstawicieli świata mediów. Dziennikarz i prezenter pogody Maciej Dolega przeszedł do TVP. Podobnie prezenterka Karolina Pajączkowska oraz dziennikarz ekonomiczny Paweł Blajer.

W lutym z redakcją pożegnał się z kolei Igor Sokołowski.

Zobacz także -> „Przesądziło o tym kilka rzeczy”. Kolejny dziennikarz odchodzi z TVN

Wcześniej po 17 latach ze stacji odeszła Justyna Pochanke – prowadząca główne wydanie „Faktów” TVN oraz program o tematyce publicystycznej w „Faktach po Faktach”.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej