RAPORT

DEBATA W PARLAMENCIE EUROPEJSKIM PO WYROKU TK

37-latek z zarzutem zabicia swojego psa. „Ciągnął go za sobą i uderzał siekierą”

Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności (fot. Policja)
Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności (fot. Policja)

37-latek z Dębnicy Kaszubskiej usłyszał zarzut zabicia swojego psa. Jak podała w czwartek słupska policja, mężczyzna miał dusić psa paskiem od spodni, ciągnąć go za sobą i uderzać siekierą, a następnie zakopać w pobliżu domu.

Samochód potrącił w Legionowie 12-letnią rowerzystkę. Śmigłowiec zabrał ją do szpitala

Na przejeździe rowerowym w Legionowie w województwie mazowieckim kierowca renault potrącił 12-letnią dziewczynkę – poinformowała asp. sztab....

zobacz więcej

Informację o tym, że jeden z mieszkańców Dębnicy Kaszubskiej (woj. pomorskie, pow. słupski) w środę zabił i zakopał swojego psa, dzielnicowi z tamtejszego posterunku uzyskali jeszcze tego samego dnia i zatrzymali 37-latka.

Jak podała słupska policja, mężczyzna usłyszał zarzut zabicia psa. Za dokonanie tego czynu ze szczególnym okrucieństwem grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Według policyjnych ustaleń, 37-latek miał dusić psa paskiem od spodni, ciągnąć go za sobą i uderzać siekierą. Gdy pies już nie żył, zakopał go w pobliżu domu.

Zobacz także: Atak nożownika w Kielcach. 23-letni napastnik zatrzymany 

Na miejscu przestępstwa policjanci przeprowadzili oględziny, zabezpieczyli ślady, a wykopane truchło zwierzęcia zabezpieczyli i przekazali do przychodni weterynaryjnej.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej