RAPORT:

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Atak nożownika w Kielcach. 23-letni napastnik zatrzymany

Policjanci zabezpieczyli nóż, którym najprawdopodobniej posłużył się napastnik (fot. PAP/Tomasz Gzell)
Policjanci zabezpieczyli nóż, którym najprawdopodobniej posłużył się napastnik (fot. PAP/Tomasz Gzell)

Kieleccy policjanci zatrzymali 23-letniego mieszkańca gminy Morawica (Świętokrzyskie), którzy nożem zranił swojego rówieśnika. Napastnik został zatrzymany. Poszkodowany trafił do szpitala.

Seniorka potrącona na przejeździe kolejowym. Zginęła na miejscu

77-letnia kobieta zginęła w czwartek na przejeździe drogowo-kolejowym w Orzeszu w powiecie mikołowskim na Śląsku. W jadącą na rowerze seniorkę...

zobacz więcej

Do zdarzenia doszło w środę przed godz. 22 w okolicach miasteczka studenckiego. Policjanci otrzymali zgłoszenie o agresywnym mężczyźnie, który ma przy sobie nóź.

– Jak wynika z ustaleń, 23-letni mieszkaniec gminy Morawica, najprawdopodobniej wymachując nożem zranił 23-latka pochodzącego z powiatu staszowskiego. Pokrzywdzony z ranami w okolicy oka trafił do szpitala. Policjanci zabezpieczyli nóż, którym najprawdopodobniej posłużył się napastnik. Obecnie kompletowany jest materiał dowodowy – powiedział mł.asp. Karol Macek z Komendy Miejskiej Policji w Kielcach.

Policjant dodał, że napastnik był trzeźwy. Został zatrzymany. Poszkodowany 23-latek został odwieziony do szpitala. Jeszcze nie wiadomo, jaka kara może grozić agresorowi.

– Wszystko uzależnione jest od stanu zdrowia poszkodowanego mężczyzny – podkreślił Macek.

Zobacz też: Ranił 16-latkę śrutem z wiatrówki w okolicę oka. Strzelał przez okno

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej