SERWIS

Tokio 2020: wyniki, starty i medale

Loew znowu to zrobił? Internauci bezlitośni!

Joachim Loew już przepraszał za swoje reakcje (fot. Getty)
Joachim Loew już przepraszał za swoje reakcje (fot. Getty)

Reprezentacja Niemiec rozpoczęła mistrzostwa Europy od porażki 0:1 z Francją. Jedyne trafienie zaliczył Mats Hummels, który skierował piłkę do własnej bramki. W trakcie meczu kamery wychwyciły kolejne osobliwe zachowanie Joachima Loewa...

Euro 2020: Niemcy krytykowani po „historycznym falstarcie”

Reprezentacja Niemiec w pierwszym występie na Euro 2020 zawiodła. Drużynie prowadzonej przez Joachima Loewa nie pomogła nawet publiczność na...

zobacz więcej

Selekcjoner reprezentacji Niemiec jest znany z niekonwencjonalnych reakcji w trakcie meczów. Często drapie się w różnych miejscach, a potem... wącha swoje palce. Takie sytuacje miały miejsce między innymi podczas poprzednich mistrzostw Europy, gdzie ręka selekcjonera wędrowała ze spodni w okolice nosa.

– Podczas meczu poziom adrenaliny był wysoki. Byłem skoncentrowany na grze moich piłkarzy. Przykro mi, że tak się stało, postaram się lepiej zachowywać – tłumaczył wtedy po wszystkim Loew.

Tym razem szkoleniowiec znów wykonał podobny gest, po którym w internecie zawrzało. „Niemcy zwąchali szansę na wyrównującego gola – a przynajmniej Joachim Loew”, „Czemu on zawsze wącha te palce?” – pisali użytkownicy Twittera. 

Na to pytanie chyba nie ma odpowiedzi, ale jedno jest pewne – mecze Euro 2020 to ostatnia okazja, by podziwiać takie zachowania Loewa w roli selekcjonera reprezentacji Niemiec. Bez względu na wynik szkoleniowiec rozstanie się z kadrą, którą prowadzi nieprzerwanie od 2006 r.

(fot. Twitter.com)
(fot. Twitter.com)

źródło:
Zobacz więcej