SERWIS

Tokio 2020: wyniki, starty i medale

Butelkowa afera na Euro. Po Ronaldo za „sprzątanie” wziął się Pogba

Na oficjalnych zdjęciach UEFA z konferencji nie widać ani piwa Heineken, ani butelek Coca-Coli (fot. UEFA/UEFA via Getty Images)
Na oficjalnych zdjęciach UEFA z konferencji nie widać ani piwa Heineken, ani butelek Coca-Coli (fot. UEFA/UEFA via Getty Images)

Paul Pogba jak Cristiano Ronaldo? Boiskowo może nie do końca, ale „sprzątać” na konferencjach prasowych umieją podobnie. Po tym, jak ze stolika portugalski napastnik usunął dwie butelki Coca-Coli, pomocnik reprezentacji Francji pozbył się butelki piwa Heineken. Inne są jednak powody.

Inne oblicze Pogby. Francuzi pełni gracji [OCENY]

Jak na mistrzów świata przystało, Francuzi od zwycięstwa rozpoczęli mistrzostwa Europy. W Monachium pokonali 1:0 Niemców, którzy zostali...

zobacz więcej

Na wtorkowej konferencji prasowej po meczu Francja-Niemcy (zakończonym 1:0 – zobacz komentarze po przegranej Niemców) pojawił się „zawodnik meczu” – tym tytułem nagrodzony został pomocnik Francji Paul Pogba.

Nie minęła wówczas jeszcze doba od głośno komentowanego gestu Cristiano Ronaldo, który pozbył się ze stolika dwóch butelek Coca-Coli, wzywając przy tym fanów do… picia wody.

Pogba usuwa piwo Heineken. Co na to sponsorzy?


Paul Pogba zachował się podobnie, choć nie przeszkadzały mu butelki Coca-Coli. Ze stolika usunął butelkę bezalkoholowego piwa Heineken, drugiego ze sponsorów Euro 2020. Jaki był powód? Agencja Reutera wskazuje, że Pogba to praktykujący muzułmanin, a islam zakazuje spożywania alkoholu.

Czytaj więcej: Miliardowe straty Coca-Coli po geście Cristiano Ronaldo

źródło:
Zobacz więcej