RAPORT

DEBATA W PARLAMENCIE EUROPEJSKIM PO WYROKU TK

Come back po 25 latach. Najsłynniejszy girls band wraca z nowym utworem

Spice Girls powracają (fot. Wiki 2.0/Frcm1988)
Spice Girls powracają (fot. Wiki 2.0/Frcm1988)

W lipcu minie 25 lat, odkąd Spice Girls wdarły się na listy przebojów z singlem „Wannabe”. Z tej okazji najsłynniejszy girls band postanowił uraczyć fanów nowym wydawnictwem „Wannabe25”, na którym znajdzie się nowy, wcześniej niepublikowany utwór, ballada „Feed your love”.

Spice Girls wracają. Każda z nich zgarnie fortunę

Po miesiącach spekulacji i plotek potwierdzono reaktywację Spice Girls, czyli najsłynniejszego girlsbandu. Piosenkarki podpisały kontrakt, który...

zobacz więcej

Debiutancki singiel grupy Spice Girls ukazał się 8 lipca 1996 r. i stał się furtką do sławy Brytyjek. Teledysk ma już ponad 500 mln wyświetleń w serwisie YouTube.

Z okazji 25. rocznicy premiery utworu „Wannabe” spicetki wydadzą minialbum, na którym znajdzie się ta piosenka, jej wersja demo, a także remiks utworu w wykonaniu Juniora Vasqueza. Gratką dla fanów będzie jeden nowy utwór, „Feed your love”, którego demo również znajdzie się na płycie. Album trafi na platformy streamingowe 9 lipca, w sprzedaży zaś będzie dostępny 23 lipca.

Wszystkie spicetki na nagraniu


W utworze „Feed your love” usłyszymy głosy wszystkich spicetek, czyli Melanie Brown („Scary Spice”), Melanie Chisholm („Sporty Spice”), Emmy Bunton („Baby Spice”), Geri Halliwell („Ginger Spice”) i Victorii Beckham („Posh Spice”).Jest to niepublikowana wcześniej ballada, pierwsza piosenka, którą wspólnie ze Spice Girls napisali Richard Stannard i Matthew Rowbottom. Powolny i pełen uczucia utwór, miał znaleźć się na debiutanckim albumie, a nawet go promować, jednak nigdy nie został wykorzystany. Piosenkę uznano za zbyt jednoznaczną seksualnie dla docelowej publiczności.

W 2016 roku fragment tego utworu wyciekł do sieci, ale niedługo będziemy mieli okazję usłyszeć go w całości.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej