RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Machanie rękoma i złość. Reakcja „Lewego” po golu [WIDEO]

Robert Lewandowski był jednym z najgorszych polskich piłkarzy na boisku (fot. Getty Images)
Robert Lewandowski był jednym z najgorszych polskich piłkarzy na boisku (fot. Getty Images)

Kilka gorzkich słów, rozłożone ręce, a potem samotny marsz w kierunku środka boiska. Zamiast poderwać kolegów do boju, kapitan reprezentacji Polski się na nich… obraził. Zachowanie Roberta Lewandowskiego po golu na 1:2 uchwyciły kamery ESPN.

Gol turnieju Schicka! Pełna kontrola Czechów [SKRÓT]

Skrót spotkania grupy D, w którym Szkocja grała z Czechami. Spotkanie odbyło się na Hampden Park w Glasgow.

zobacz więcej

To nowe rozwiązanie w amerykańskich mediach. Podzielony ekran i szansa oglądania jednocześnie obrazu z trzech, a nawet czterech kamer. Jedna z nich zajęła się obserwowaniem poczynań jednej z największych gwiazd mistrzostw — Roberta Lewandowskiego. Gwiazdy, którą w poniedziałkowe popołudnie nakrył czapką… obrońca Lecha Poznań, Lubomir Satka.


Lewandowski przez większość czasu był skutecznie odcinany od podań, przegrywał pojedynki fizyczne i nie umiał sobie znaleźć miejsca na boisku. Gdy w końcu futbolówka trafiała mu pod nogi, podejmował decyzje złe lub bardzo złe, na siłę szukając strzału lub nieudolnie odgrywając.


Frustracja nie dziwi. Szkoda tylko, że zamiast skupić się na sobie, postanowił wyładować złość na kolegach. W trudnej sytuacji, gdy drużyna potrzebowała kapitańskiego entuzjazmu, poderwania do walki, Lewandowski był apatyczny i zniechęcony. Wszystko widać na trwającym ponad 40 sekund nagraniu…


Polacy kryli strefą. Trudno powiedzieć, który z nich był odpowiedzialny za krycie Skriniara, ale coś na pewno poszło w defensywie nie tak. Lewandowskiemu tłumaczył się Bartosz Bereszyński, do którego kapitan miał największe pretensje, ale obrońca Sampdorii zdawał się sugerować, że Skriniar nie był w tej sytuacji pod jego opieką.


Nie wiadomo, czy kapitan kontynuował śledztwo po meczu. Wiadomo natomiast, że sam zagrał ze Słowacją bardzo źle, a podobne reakcje nie pomagają reprezentacji…

źródło:
Zobacz więcej