SERWIS

Tokio 2020: wyniki, starty i medale

Makabryczne odkrycie na Dolnym Śląsku. Znaleziono martwy płód w oczyszczalni ścieków

O znalezionym martwym płodzie służby poinformował pracownik oczyszczalni ścieków (fot. Shutterstock)
O znalezionym martwym płodzie służby poinformował pracownik oczyszczalni ścieków (fot. Shutterstock)

Na terenie oczyszczalni ścieków przy ul. Rzecznej w Ząbkowicach Śląskich znaleziono martwy płód. Na miejsce została skierowana policja, straż pożarna, lekarz oraz prokurator.  – poinformowała TVP3 Wrocław.

Auto spłonęło po uderzeniu w słup trakcyjny. Są ofiary śmiertelne

Zwłoki dwóch 36-letnich mężczyzn znaleziono we wraku samochodu, który doszczętnie spłonął po uderzeniu w słup trakcyjny na ul. Hetmańskiej w...

zobacz więcej

– Policja otrzymała zgłoszenie od pracownika oczyszczalni ścieków, że podczas czyszczenia zbiornika w pomieszczeniu na ścieki w zbiorniku znajdował się martwy płód. Jego wiek oraz płeć nie została jeszcze ustalona. Został on zabezpieczony do sekcji zwłok – powiedziała rzecznik prasowej ząbkowickiej policji st. asp. Katarzyny Mazurek.

Śledczy będą ustalać m.in. czy znaleziony płód został poroniony w sposób naturalny, czy doszło do przestępstwa.

Policja szuka matki  


  Policja wystosowała  apel o przekazywanie wszelkich informacji mogących pomóc w ustaleniu tożsamości matki.  Wszelkie spostrzeżenia należy kierować pod nr tel. 47 8756200, 47 8756222 lub dzwoniąc na numer 112. Informacje można także przekazać za pomocą poczty elektronicznej: komendant@zabkowice-slaskie.wr.policja.gov.pl lub osobiście w Komendzie Powiatowej Policji w Ząbkowicach Śląskich przy ulicy Niepodległości 10 – poinformowano.

Zobacz także:   Przerażające informacje w raporcie z Berlina     

źródło:
Zobacz więcej