RAPORT:

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Trzaskowski w Gdańsku. Był problem z flagami, uśmiechami i... frekwencją [WIDEO]

W sobotę prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski odwiedził Gdańsk, gdzie na konferencji prasowej wystąpił z prezydent miasta Aleksandrą Dulkiewicz. Z relacji internautów wynika, że frekwencja na spotkaniu nie dopisała. Ale nie był to jedyny problem. Na „zapleczu” sceny z technicznymi kłopotami walczyli posłowie Sławomir Nitras i Agnieszka Pomaska, każąc młodzieży machać biało-czerwonymi flagami i uśmiechać się. Trzaskowski z kolei przedstawił „plan odbudowy Rzeczypospolitej”.

Wyjaśniło się, co Trzaskowski robi poza Warszawą. Internauci mają ubaw

Kolejne dni prezydent Warszawy spędza poza stolicą. Rafał Trzaskowski mocno zaangażował się w swoją nową inicjatywę pod hasłem Campus Polska...

zobacz więcej

Rafał Trzaskowski nie zwalnia tempa objazdu po Polsce. Jak pisaliśmy na portalu tvp.info, w ostatnich tygodniach odwiedził m.in. Sopot, Rzeszów, Olsztyn, Zielona Góra czy Szczecin. Okazuje się przy tym, że jego nieobecności w stołecznym ratuszu nie są zaliczane do urlopu.

W sobotę był w Gdańsku – zresztą po raz kolejny w ostatnim czasie – gdzie wraz z Aleksandrą Dulkiewicz wystąpił na konferencji prasowej.

„Plan odbudowy Rzeczypospolitej”. Likwidacja TVP Info


Spotkanie odbyło się na skwerze Ołowianka, gdzie działacze Koalicji Obywatelskiej zbierają podpisy za likwidacją TVP Info i abonamentu RTV.

Trzaskowski podczas swojego przemówienia mówił o potrzebie zmiany. – Polska potrzebuje planu odbudowy Rzeczpospolitej. Ja taki plan mam i będę go prezentował w przeciągu najbliższych miesięcy – zadeklarował. Podkreślał, że plan ten musi się opierać na podstawowych wartościach: prawdzie, równości i sprawiedliwości i nawiązując do tych wartości ocenił, że dlatego właśnie zbierane są podpisy pod likwidacją TVP Info.

Nitras dbał o energię na scenie. Internauci: Zawiodła frekwencja


Jak zauważyli internauci, frekwencja na spotkaniu z wiceszefem PO w Gdańsku nie dopisała. Rozbawił ich także sposób, w jaki energią na scenie „zarządzał” poseł Sławomir Nitras, który w czasie wystąpienia prezydent Gdańska instruował stojącą za plecami Dulkiewicz młodzież, by lepiej wyeksponowała trzymaną flagę Polski.

Chwilę później po konsultacjach z posłanką Agnieszką Pomaską kazali im z kolei... bardziej się uśmiechać. Nagranie opublikował jeden z użytkowników na Twitterze. Zobacz także: Zajęty polityką, nieobecny w pracy. Ratusz: Nieobecność Trzaskowskiego jest „usprawiedliwiona”

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej