SERWIS

Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020

Producenci serialu „The Crown” szukają idealnego Harry'ego. I nie mogą znaleźć

Książe Harry (fot. Kevin Winter/Getty Images for Global Citizen VAX LIVE)
Książe Harry (fot. Kevin Winter/Getty Images for Global Citizen VAX LIVE)

Okazuje się, że obsadzenie aktora do roli księcia Harry'ego w serialu „The Crown” to nie lada wyczyn. Jego postać ma pojawić się w piątym sezonie popularnej produkcji Netflix, jednak na razie produkcja szuka idealnego rudowłosego kandydata do tej roli.

Książę Filip uskarżał się tylko na jedną cechę Elżbiety II

Biograf brytyjskiej rodziny królewskiej i przyjaciel księcia Filipa Gyles Brandreth zdradził, że tylko raz słyszał, by Filip narzekał na Elżbietę...

zobacz więcej

Jak donosi „The Sun”, producenci serialu „The Crown” mają twardy orzech do zgryzienia. W piątym sezonie serii ma się pojawić młody książę Harry. Bohater zostanie ukazany na przestrzeni lat 1990 do 97.

Producenci wciąż szukają idealnego kandydata. Jak informuje „The Sun”, to zadanie jest bardzo trudne: brakuje rudowłosych aktorów. Oczywiście producenci rozważają najprostsze rozwiązanie, jakim jest zafarbowanie włosów aktora, ale i pozostałe wymagania co do aktora są bardzo wysokie.

„Szefowie mają niewiarygodnie wysokie standardy, jeśli chodzi o zatrudnianych aktorów. Obsadzenie właściwego aktora do tej roli jest bardzo trudne, ale wszyscy są zdeterminowani, aby wybrać odpowiednią osobę i rozważają podjęcie wszelkich niezbędnych kroków, aby wyglądał tak jak on” – dodaje cytowane źródło.

Zdjęcia do piątego, przedostatniego sezonu „The Crown” mają się rozpocząć w lipcu. Na ekranie tym razem zobaczymy Elizabeth Debicki w roli Diany, w postać księcia Karola wcieli się Dominic West, w roli królowej Elżbiety II zobaczymy Imeldę Staunton, księcia Filipa zagra Jonathan Pryce, księżniczkę Małgorzatę tym razem zobaczymy w kreacji Lesley Manville. Premiera nowego sezonu „The Crown” zapowiadana jest na 2022 r.

Zobacz także: Elżbieta II zgodziła się na imię dla córki Meghan i Harry'ego

źródło:

Zobacz więcej