RAPORT

DEBATA W PARLAMENCIE EUROPEJSKIM PO WYROKU TK

Hugh Jackman na planie „X–Men” przechodził katusze. „Zrzucali go raz za razem”

Hugh Jackman wcielił się w superbohatera Wolverina (fot. PAP/DPA)
Hugh Jackman wcielił się w superbohatera Wolverina (fot. PAP/DPA)

Laureatka Oscara w najnowszym wywiadzie wróciła wspomnieniami do pracy nad trylogią „X–Men”. Jedną z gwiazd produkcji był Hugh Jackman, który wcielił się w superbohatera Wolverina. Paquin nie kryje zachwytu nad kolegą z planu, który, jak sama przyznaje, choć został „nieźle sponiewierany”, zachował pozytywne nastawienie i nie uskarżał się na niewygody.

Twórcy „Przyjaciół” zapewniają, że Matthew Perry jest w znakomitej formie

Po emisji odcinka specjalnego „Przyjaciół” w sieci rozgorzała dyskusja na temat stanu zdrowia aktora, który w serialu wcielał się w Chandlera....

zobacz więcej

„Było wtedy minus 40 stopni, a on był zrzucany z jakiegoś budynku raz za razem. A mimo to przez cały czas pozostawał miłym, normalnym człowiekiem” – ujawniła aktorka.

Anna Paquin i Hugh Jackman spotkali się na planie filmu „X–Men” z 2000 r., nakręconego na podstawie serii komiksów Marvela. Produkcja w reżyserii Bryana Singera zarobiła na całym świecie niemal 300 mln dolarów, zebrawszy entuzjastyczne recenzje widzów i krytyków.

Filmowa opowieść o obdarzonych nadnaturalnymi zdolnościami mutantach doczekała się dwóch kontynuacji: „X–Men 2” oraz „X–Men: Ostatni bastion”.

Zobacz także: Gwiazda filmu „Pani Doubtfire” wspomina pomoc, jaką dostała od Robina Williamsa

Goszcząc w programie „The Jess Cagle Show” Paquin wróciła wspomnieniami do pracy nad tym cyklem. Przyznała, że osobą, która zrobiła na niej wówczas największe wrażenie, był właśnie Jackman, wcielający się w superbohatera Wolverina.

Jak zdradziła aktorka, choć wyczyny kaskaderskie doprowadziły gwiazdora na skraj wyczerpania, nie pozbawiły go pozytywnego nastawienia i szacunku do kolegów i koleżanek z planu.

„Wiem wszystko o czyszczeniu kibli”. Hugh Grant chce wrócić do dawnej pracy

Brytyjski aktor w najnowszym wywiadzie wyjawił, że nim stał się sławny, sprzątał toalety w londyńskiej siedzibie komputerowego giganta IBM. I wcale...

zobacz więcej

– Kręciłam z Hugh wszystkie swoje sceny. Był zdecydowanie najbliższą mi osobą na planie. Podczas kręcenia pierwszego filmu z serii „X–Men” został nieźle sponiewierany, a nigdy nie narzekał – wspominała.

Aktorka zdradziła, że pomagała Jackmanowi zrealizować ujęcia, które były szczególnie wymagające.

– W pewnym momencie kręciliśmy sceny z ciężarówką, Hugh miał wysunięte pazury Wolverina, a jednocześnie miał palić cygaro, więc musiałam wyciągać cygaro z jego ust, ponieważ sam nie mógł tego zrobić, nie narażając się na poparzenie. Ale od czego są przyjaciele? – żartowała Anna Paquin.

Wciąż mamy kontakt i nadal uważam, że jest cudownym człowiekiem, z ogromną klasą – zachwyca się Jackmanem laureatka Oscara.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej