RAPORT:

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Nowe logo i oprawa TVP Sport na Mistrzostwa UEFA EURO 2020 [WIDEO]

W piątek, 11 czerwca rozpoczyna się jedna z najważniejszych imprez sportowych roku - Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej UEFA EURO 2020. Widzowie TVP1, TVP2 i TVP Sport obejrzą wszystkie mecze na żywo, ale to nie koniec niespodzianek. Wraz z rozpoczęciem mistrzostw, TVP Sport zaprezentuje nowe, minimalistyczne i eleganckie logo oraz dynamiczną, nowoczesną oprawę anteny.

TVP wyemituje mecze Euro 2020 [WIDEO]

Telewizja Polska wyemituje wszystkie mecze Euro 2020. Transmisje będzie można obejrzeć w TVP1, TVP2 i TVP Sport.

zobacz więcej

Prostota, minimalizm i elegancja linii - w takim duchu TVP przygotowała nowy, specjalnie stworzony na Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej logotyp i oprawę TVP Sport. Najlepszy kanał sportowy w Polsce już od piątku w swojej identyfikacji wizualnej będzie posługiwał się odważną i wyróżniającą go barwą limonki.

Ten kolor, zdaniem twórców oprawy, najlepiej oddaje energię kanału sportowego, jest też zbliżony barwą do jednego z kolorów wskazanych przez Instytut Pantone, jako kolor roku 2021, który niesie nadzieję i pozytywne myślenie po trudnym, pandemicznym roku 2020.

Wierzymy, że telewizja tradycyjna i telewizja online nie wykluczają się, a wręcz uzupełniają, czego najlepszym przykładem jest dynamiczny TVP Sport. Nowa oprawa czerpie z nowoczesnych rozwiązań internetowych, które charakteryzują się zarówno funkcjonalnością, jak i prostotą.

teraz odtwarzane
TVP Sport premiera – Nowa czołówka

Nowoczesna, wpisująca się w światowe trendy oprawa i logotyp TVP Sport już jutro na antenie.

Sprawdź także plan transmisji Euro 2020 w TVP i… pewną niespodziankę

teraz odtwarzane
TVP Sport – nowa czołówka

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej