RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Indyk terroryzował wieś. Biegał po głównej drodze

Indyk czeka na właściciela (fot. Pixabay/zdjęcie ilustracyjne)
Indyk czeka na właściciela (fot. Pixabay/zdjęcie ilustracyjne)

Agresywny indyk biegał po ulicy Centralnej w Białych Błotach (woj. kujawsko-pomorskie). Ptak był wystraszony, a przez to również agresywny. Został na szczęście złapany i teraz czeka na właściciela – informuje TVP3 Bydgoszcz.

Napastnik dźgnął nożem rowerzystkę. Co ją uratowało? Policja szuka sprawcy

Napastnik napadł na kobietę z nożem i próbował ją ranić, ale na szczęście ostrze zatrzymało się na telefonie komórkowym. Policja poszukuje sprawcy...

zobacz więcej

Widok biegającego wolno indyka wzbudził niemałe zdziwienie, ale i zamieszanie wśród mieszkańców Białych Błot. Nic dziwnego, samice indyków ważą średnio 9-11 kg, samce zaś – 11-19 kg.

Ptak pojawił się na ulicy Centralnej – jednej z bardziej ruchliwych ulic w Białych Błotach. Zdezorientowany i wystraszony indyk stał się agresywny i zaczął atakować przechodniów.

Ptak odłowiony


Na pomoc ruszyli specjaliści z Gabinetu Lekarzy Weterynarii „Czapla”. Zwierzę zostało odłowione i zabezpieczone, czeka na właściciela.

„Jeśli stwierdził ktoś braki w swojej hodowli, proszony jest o szybki kontakt z pracownikiem Urzędu Gminy Białe Błota pod nr. tel.: 52 311 17 50” – apeluje Urząd Gminy Białe Błota.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej