RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Olejnik rozmawiała z Hołownią, widzowie w szoku. Media: Historyczny wywiad

Szymon Hołownia jest regularnym gościem Moniki Olejnik w TVN24 (fot. Forum/Krzysztof Jarosz; PAP/Radek Pietruszka)
Szymon Hołownia jest regularnym gościem Moniki Olejnik w TVN24 (fot. Forum/Krzysztof Jarosz; PAP/Radek Pietruszka)

Poniedziałkowe wydanie „Kropki nad i”, autorskiego programu Moniki Olejnik w TVN24, przejdzie – zdaniem komentujących – do historii. Kto był gościem? Dziennikarka przeprowadziła wywiad z byłym prezenterem TVN, a obecnie liderem Polski 2050 Szymonem Hołownią. Internauci zauważają, że gość został potraktowany samymi „łatwymi pytaniami”. „Kawusia u cioci” – komentują, a jeden z portali konstatuje, że „widzowie nie zostawili na Olejnik suchej nitki”.

Szymon Hołownia – elektryk, lekarz, kanalarz, klimatolog [WIDEO]

Szymon Hołownia ma niewielkie doświadczenie w polityce i często zalicza wpadki. W mijającym tygodniu przeszedł jednak samego siebie. Komentując...

zobacz więcej

Wirtualna Polska wskazuje, że po zakończeniu emisji programu hasło „Olejnik” było jednym z najpopularniejszych w komentarzach na polskim Twitterze. Portal przywołuje przy tym wpisy internautów i zauważa, że wielu widzów było zaskoczonych „łagodnym nastawieniem prowadzącej, która słynie z tego, że zasypuje swoich gości niewygodnymi pytaniami”.

Zobacz także: Olejnik wściekła na dezubekizację. „Zabraliście pieniądze uczciwym ludziom” [WIDEO]

Wywiad Szymona Hołowni u Moniki Olejnik


„Nawet nie przypuszczałam, że pani Monika Olejnik potrafi się tak milutko uśmiechać do swojego rozmówcy i to przez pełne 20 minut” – zauważają internauci, których komentarze cytuje WP. Inna z internautek oceniła: „Dzisiejsza rozmowa Moniki Olejnik z Szymonem Hołownią zostanie okrzykniętą najlepszym filmem romantycznym – kogel-mogel w czasach zarazy”. „Doczekam się normalnego wywiadu Olejnik z Hołownią? Czy to już zawsze będzie kawusia u cioci na imieninach?” – czytamy w innym z przytoczonych wpisów.

Regularny gość „Kropki nad i”


Zdaniem Wirtualnej Polski, widzowie „nie zostawili na Olejnik suchej nitki”.

Szymon Hołownia pojawia się zresztą w programie dziennikarki TVN regularnie. Poprzednio był zaledwie miesiąc wcześniej i mówił wówczas, że chciał obalić rząd oraz wyjaśniał, dlaczego tego nie zrobił.

Zobacz także: Hołownia zupełnie zmienia zdanie ws. kopalni Turów

źródło:
Zobacz więcej