RAPORT

Pogarda

Nagrobek upadł na pięciolatkę. Śmigłowiec LPR zabrał ją do szpitala

Dziecko zostało przewiezione do szpitala (fot. Facebook/OSP Łopienno)
Dziecko zostało przewiezione do szpitala (fot. Facebook/OSP Łopienno)

Do szpitala w Poznaniu trafiło dziecko, na które na cmentarzu w Łopiennie (Wielkopolskie) spadł element nagrobka. Pięcioletnia dziewczynka była nieprzytomna, zabrał ją śmigłowiec LPR.

Kierujący BMW potrącił rowerzystkę. Kobieta zmarła

Policjanci wyjaśniają okoliczności śmiertelnego potrącenia rowerzystki, do którego doszło w sobotę na drodze miedzy Zieloną Górą a Czerwieńskiem....

zobacz więcej

O zdarzeniu, do którego doszło w sobotę w godzinach popołudniowych, poinformował lokalny serwis gniezno112.pl. Informację o takim zajściu potwierdził oficer dyżurny wielkopolskich strażaków.

Serwis podał, powołując się na informacje z gnieźnieńskiej policji, że dziecko było na cmentarzu z rodziną odwiedzającą groby bliskich. W pewnym momencie na pięciolatkę spadł element nagrobka.

Z informacji portalu wynika, że na dziewczynkę spadła płyta z krzyżem. Dziecko, upadając, uderzyło się dodatkowo w głowę.

Po nieprzytomną dziewczynkę przyleciał śmigłowiec LPR. O zdarzeniu powiadomiono prokuratora. Cmentarz został czasowo zamknięty. Trwa wyjaśnianie okoliczności zajścia.CZYTAJ TAKŻE: Śmiertelny wypadek w Kampinoskim Parku Narodowym. Rowerzysta uderzył w drzewo

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej