RAPORT

Propozycja podziału Ukrainy? Sikorski na cenzurowanym

Dziwna aktywność na koncie Cichanouskiej. „Konto PO mniej promuje polityków PO, niż ona”

Liderka białoruskiej opozycji Swiatłana Cichanouska (2L) podczas odsłonięcia pomnika „S” (fot. PAP/Paweł Supernak)
Liderka białoruskiej opozycji Swiatłana Cichanouska (2L) podczas odsłonięcia pomnika „S” (fot. PAP/Paweł Supernak)

Najnowsze

Popularne

Liderka białoruskiej opozycji Swiatłana Cichanouska wzięła w piątek udział w odsłonięciu pomnika „Solidarności” w Warszawie, na który NSZZ „Solidarność” nie wyraził zgody. Impreza była również okazją do promocji czołowych polityków opozycji, w związku z czym zachowanie Cichanouskiej mogło zostać odebrane jako ingerowanie w wewnętrzne sprawy Polski – ocenia portal tysol.pl.

Terlecki wyjaśnia: Cichanouska razem z opozycją nieuznającą demokratycznych wyborów w Polsce

„W czasie gdy polski rząd upomina się w Europie o wsparcie dla wolnej Białorusi, udziela białoruskim działaczom pomocy, pani Cichanouska zgadza...

zobacz więcej

„Jeżeli Cichanouska chce reklamować antydemokratyczną opozycję w Polsce i występować na mityngu Trzaskowskiego, to niech szuka pomocy w Moskwie, a my popierajmy taką białoruską opozycję, która nie staje po stronie naszych przeciwników” – skomentował na Twitterze marszałek Sejmu Ryszard Terlecki.

Również w mediach społecznościowych Swiatłana Cichanouska  aktywnie wsparła opozycję, a konkretnie polityków Platformy Obywatelskiej.

„Pani @Tsihanouskaya w ciągu ostatnich kilku godzin zrobiła na swoim koncie na tt 6 retweetów Trzaskowskiego, a ponadto po jednym rt tweetów Kidawy-Błońskiej, Halickiego i Szczerby. Konto PO mniej promuje polityków PO, niż ona” – komentuje znany bloger Paweł Rybicki.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej