SERWIS

Tokio 2020: wyniki, starty i medale

Para prezydencka z życzeniami na Dzień Dziecka. „Świat znajdzie się w waszych rękach”

Prezydent Andrzej Duda z małżonką (fot. Grzegorz Jakubowski/KPRP)
Prezydent Andrzej Duda z małżonką (fot. Grzegorz Jakubowski/KPRP)

Życzymy, byście mogli zawsze liczyć na troskę i życzliwość rodziców; niech wasze domy będą bezpieczną, pełną miłości przystanią – podkreślił prezydent Andrzej Duda w życzeniach z okazji Dnia Dziecka. Miejcie ambitne plany i wielkie marzenia i pozostańcie im wierni – dodała pierwsza dama Agata Kornhauser-Duda.

Maląg: Chcemy, żeby dzieci miały możliwości rozwoju

Dzieci są naszą przyszłością, dlatego stawiamy na politykę prorodzinną. Chcemy, żeby Polska była przyjazna rodzinom, a dzieci miały zapewnioną...

zobacz więcej

– Drogie dzieci, dziś wasze święto. Ten dzień niesie wam wiele radości i uśmiechu, a nam, dorosłym, przypomina własne dzieciństwo – podkreślił prezydent w życzeniach zamieszczonych na Twitterze Kancelarii Prezydenta.

– Życzymy wam szczęścia i spełnienia marzeń. Wielu serdecznych przyjaciół, koleżanek i kolegów. Dobrej zabawy z rówieśnikami, ale też sukcesów w nauce, sporcie i innych dziedzinach, które lubicie – dodała pierwsza dama.


– Życzymy, abyście mogli zawsze liczyć na troskę i życzliwość rodziców i bliskich. Niech wasze domy będą bezpieczną, spokojną przystanią, pełną miłości, szacunku i zrozumienia – zaznaczył Andrzej Duda.

Przeczytaj też: Dzień Dziecka. Darmowe przejazdy pociągami PKP dla najmłodszych

Koronawirus. Szczepienie nastolatków – jest opinia Rady Medycznej

Rada Medyczna przy premierze rekomenduje rozpoczęcie szczepień przeciw COVID-19 u dzieci, które ukończyły 12. rok życia. W piątek Europejska...

zobacz więcej

– Miejcie ambitne plany i wielkie marzenia i pozostańcie im zawsze wierni. Już dziś możecie zacząć je realizować. Wierzcie w swoje siły, ale też nie obawiajcie się prosić o pomoc i radę dorosłych – podkreśliła małżonka prezydenta.

Prezydent powiedział, że dorośli znają i cenią wrażliwość i szlachetne pragnienia dzieci. – Kiedyś, świat znajdzie się w rękach waszych. Ufamy, że uczynicie go jeszcze lepszym – zapewnił Andrzej Duda.

– Jeszcze raz życzymy wam zdrowia, szczęścia, spełnienia marzeń. Dobrej zabawy w przedszkolu i powodzenia w szkole oraz dużo uśmiechu nie tylko w Dzień Dziecka – dodała pierwsza dama.

– Wszystkiego najlepszego – zakończył prezydent.

Sprawdź również: „Polski Ład odpowiada na zapotrzebowanie dzieci, rodziców, dziadków”

źródło:

Zobacz więcej