RAPORT

DEBATA W PARLAMENCIE EUROPEJSKIM PO WYROKU TK

„Mała dama ze skrzyżowanymi nogami”. Konsternacja po słowach Bidena o dziewczynce [WIDEO]

Prezydent USA Joe Biden się nie popisał (fot. PAP/EPA/Chris Kleponis / POOL)
Prezydent USA Joe Biden się nie popisał (fot. PAP/EPA/Chris Kleponis / POOL)

Prezydent USA Joe Biden wywołał konsternację po słowach wypowiedzianych o dziewczynce na widowni. W przeszłości polityk Demokratów był nie raz krytykowany za seksistowskie żarty bądź niewłaściwe traktowanie kobiet.

Trupy z szafy Huntera Bidena

Władza rodzi pieniądz – w tym stwierdzeniu jest wiele prawdy. W niektórych kulturach profity były powodem do dumy i obnoszenia się, w innych...

zobacz więcej

– Uwielbiam te spinki we włosach. Rany, spójrzcie na nią, wygląda, jakby miała 19 lat, siedząc tam jak mała dama ze skrzyżowanymi nogami – powiedział Joe Biden podczas spotkania z rodzinami weteranów. Były to własne słowa prezydenta, nie czytane z promptera.

Gdy nagrana wypowiedź trafiła do mediów społecznościowych, trendem na Twitterze zaczął być zwrot „Creepy Joe” (odrażający Joe).

Masaż od Bidena


W przeszłości zdarzało się, że w trakcie publicznych zgromadzeń Biden czule obejmował kobiety, fundował im niespodziewany „masaż” pleców, głaskał, a czasem nawet całował włosy. W trakcie ubiegłorocznej kampanii prezydenckiej kilka kobiet zaczęło opowiadać w mediach, że nie mogły się bronić, były sparaliżowane ze strachu, wciąż przeżywają traumę.

Sztab Bidena znalazł rozwiązanie. Były wiceprezydent tłumaczył, że nie przyszło mu do głowy, że robi coś niewłaściwego, że jest starej daty, a jego intencje były czysto przyjacielskie.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej