RAPORT

Pogarda

Wydano nakaz aresztowania Marilyna Mansona

Marilyn Manson (fot. David Wolff - Patrick/Redferns)
Marilyn Manson (fot. David Wolff - Patrick/Redferns)

Najnowsze

Popularne

Policja w amerykańskim stanie New Hampshire wydała nakaz aresztowania słynnego wokalisty Marilyna Mansona w związku z oskarżeniami o napaść.

Kłopoty Mansona po oskarżeniach o przemoc. Producenci zrywają kontrakty

Wytwórnia Loma Vista Recordings nie będzie kontynuować współpracy z Marilyn Mansonem. Piosenkarz wykonujący muzykę hard rock i heavy metal...

zobacz więcej

Manson jest poszukiwany przez policję w Gilford. Funkcjonariusze o nakazie aresztowania poinformowali w mediach społecznościowych. Jak podano, chodzi o napaść podczas jednego z koncertów tego kontrowersyjnego artysty.

Policja podaje, że Manson (a tak naprawdę Brian Hugh Warner) popełnił dwa wykroczenia i nie odpowiedział na wezwania do wyjaśnień; nie stawił się na komisariacie.

„Pan Warner, jego agent i radca prawny wiedzieli o sprawie od jakiegoś czasu, ale nie poczynili żadnych starań, aby przyjechać do New Hampshire i złożyć zeznania, odpowiadając na zarzuty” – wyjaśnili funkcjonariusze.Chodzi o atak na kobietę – kamerzystkę – podczas koncertu w 2019 r. w Bank of New Hampshire Pavilion. Manson miał napaść na nią; policja zaznacza, że nie chodzi o napaść seksualną.

Mansonowi grozi kara więzienia i grzywna.

„Nie jest tajemnicą dla nikogo, kto był na koncercie Marilyna Mansona, że lubi prowokować na scenie. Kamerzystka zażądała 35 tys. dolarów odszkodowania po tym, jak na jej ramię spadła niewielka ilość śliny muzyka. Poprosiliśmy o dowody rzekomych szkód, jednak nie otrzymaliśmy odpowiedzi. Roszczenia są absurdalne i nadal jesteśmy zdecydowani na współpracę z władzami, tak jak robiliśmy to do tej pory – oświadczył adwokat Mansona Howard King.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej