RAPORT

Propozycja podziału Ukrainy? Sikorski na cenzurowanym

LOT zawiesił połączenia do Mińska

LOT nie poleci do stolicy Białorusi (fot. Shutterstock/Rudzenka)
LOT nie poleci do stolicy Białorusi (fot. Shutterstock/Rudzenka)

Najnowsze

Popularne

PLL LOT zawiesił połączenia do Mińska i wyznaczył alternatywne trasy dla lotów odbywających się nad terytorium Białorusi – poinformował rzecznik PLL LOT Krzysztof Moczulski.

Nagranie z więzienia. „Możemy sobie wyobrazić, jak zmuszono Pratasiewicza” [WIDEO]

– Nie bierzmy udziału w tym show pokazywania dalej nagrania z Ramanem Pratasiewiczem opublikowanego przez białoruski reżim. Możemy sobie wyobrazić,...

zobacz więcej

– Zawiesiliśmy połączenia LOT-u do Mińska; wyznaczone zostały alternatywne trasy dla lotów odbywających się nad terytorium Białorusi – powiedział Moczulski.

W poniedziałek rzecznik spółki przekazał, że LOT przygotowuje alternatywne scenariusze dla połączeń, które odbywają się nad terytorium Białorusi. Zapowiedział, że spółka będzie przekazywać na bieżąco decyzje w tej sprawie.

W niedzielę samolot linii Ryanair lecący z Aten do Wilna został zmuszony do lądowania w stolicy Białorusi Mińsku wskutek nieprawdziwej informacji o ładunku wybuchowym na pokładzie. Na lotnisku w Mińsku białoruskie władze zatrzymały opozycyjnego aktywistę, dziennikarza i blogera Ramana Pratasiewicza, który był na pokładzie.

Władze Białorusi potwierdziły, że poderwały myśliwiec MiG-29 do pasażerskiej maszyny.

Zobacz też: „Haniebny atak”. Biden ostro o działaniach reżimu Łukaszenki

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej